Idle Lumber Empire v1.4.5 MOD APK — PARA HİLELİ

Fabrika işletme ve idle türü oyunları sevenler için atma gereksinimi duyduğum siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, fabrikanızda bulunan tüm eşyaları geliştirerek kolayca büyük bir firmaya sahip olabilirsiniz.
Geliştirici
Game Veterans
Sürüm
1.4.5
Güncellendi
1 Mayıs 2022
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
129.6 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
1.6.4 91.8 MB 5.0 ve sonrası

Açıklama

Idle Lumber Empire v1.4.5 MOD APK PARA HİLELİ, fabrika işletme ve idle türü oyunları sevenler için atma gereksinimi duyduğum yapımcılığını Game Veterans firmasının üstlendiği Play Store’da 10.000.000+ fazla indirme alan, android oyun platformunun popüler işletme oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimin sağladığınız fabrikayı geliştirmeler yaparak en hızlı bir şekilde çalışmasını sağlamak, iş sahasını geliştirip yeni makinalar ile daha hızlı para kazanmaya çalışmaktır. Idle Lumber Empire v1.4.5 MOD APK PARA HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, fabrikanızda bulunan tüm eşyaları geliştirerek kolayca büyük bir firmaya sahip olabilirsiniz. Fabrikanızı geliştirerek yeni iş alanları açmak, geliştirmeler yaparak daha hızlı üretmek, işçiler ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Idle Lumber Empire v1.4.5 MOD APK — PARA HİLELİ MOD BİLGİSİ

NOT: Paranız harcadıkça artar.

Sınırsız PARA Hileli

Idle Lumber Empire v1.4.5 MOD APK — PARA HİLELİ Yenilikleri

Paskalya Yumurtası Avı zamanı!!
Yeni etkinlik sırasında yumurtaları toplayın ve onları yeni bir efsanevi yönetici veya köyünüzün merkez meydanı için özel bir heykel ile değiştirin!
-Yeni tatil etkinliği: Paskalya Yumurtası Avı!!
-Hata düzeltmeleri
-Teknik iyileştirmeler

İndirme Linkleri

Idle Lumber Empire v1.4.5 MOD APK İNDİR — 129.6 MB

"Idle Lumber Empire v1.4.5 MOD APK — PARA HİLELİ" APK'sı nasıl kurulur?

1- İndirilen "Idle Lumber Empire v1.4.5 MOD APK — PARA HİLELİ" APK dosyasını indirelim.

2- Dosya yöneticisinden veya bildirim çubuğundan "Idle Lumber Empire v1.4.5 MOD APK — PARA HİLELİ" direkt olarak kurun.