AVG Antivirus v6.54.0 MOD APK — PRO KİLİTLER AÇIK

Antivürüs, telefon ve kişisel verilerinizi korumak isteyen kullanıcılarımız için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm pro kilitler açık hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede verilerinizi kolayca koruyabilir, virüslerin telefonunuza buluşmasını engelleyebilirsiniz.
Geliştirici
AVG Mobile
Sürüm
6.54.0
Güncellendi
1 Aralık 2022
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Boyut
39.7 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
6.51.0 39.5 MB 6.0 ve sonrası
6.49.6 39.2 MB 6.0 ve sonrası
6.49.2 38.8 MB 6.0 ve sonrası

Açıklama

AVG Antivirus 6.54.0 MOD APK PRO KİLİTLER AÇIK, antivürüs, telefon ve kişisel verilerinizi korumak isteyen kullanıcılarımız için tavsiye ettiğim yapımcılığını AVG Mobile firmasının üstlendiği Play Store’da 100.000.000+ fazla indirme alan android platformun popüler virüs temizleme uygulamalarından birisidir. Uygulamanın içeriğine bakacak olursak telefonunuzu tam korumalı bir şekilde kullanmak, kötü amaçlı yazılımların telefonlarınıza giriş yapmasını istemeyenler için tam koruma kapasiteli efsane bir uygulama diyebilirim. AVG Antivirus 6.54.0 MOD APK PRO KİLİTLER AÇIK ile uygulamada yaşanan genel kısıtlamalar ve sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm pro kilitler açık hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede verilerinizi kolayca koruyabilir, virüslerin telefonunuza buluşmasını engelleyebilirsiniz. Uygulamalara parolalar katma, telefonun güvenliğini sağlama, virüsleri engelleme ve daha birçok şey siz değerli android kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli günler dilerim.

AVG Antivirus v6.54.0 MOD APK — PRO KİLİTLER AÇIK MOD BİLGİSİ

PRO KİLİTLER AÇIK HİLELİ

AVG Antivirus v6.54.0 MOD APK — PRO KİLİTLER AÇIK Yenilikleri

* Daha iyi tasarım – Genel deneyiminizi iyileştirmek için tasarımlarımızı cilaladık.
* Düzenli düzeltmeler – Her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlamak için yalnızca olağan iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri.

guest
1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Emre
Emre
6 gün önce

Abi acil güncelleme getirir misin lütfen