TeaTV v10.3.6r PRO APK REKLAMSIZ — NETFLİX, FİLM VE DİZİ İZLEME

Telefon üzerinden Netflix, Türkçe film ve dizi izlemek isteyen kullanıcılarımıza tavsiye ettiğim TeaTV 10.3.6r PRO APK REKLAMSIZ ile uygulama içerisinde insanları sıkacak olan tüm REKLAMLAR kaldırılmış olup bu sayede sınırsızı film izleme deneyimine sahip olabilir, Netflix film ve dizilerinin keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.
Geliştirici
TeaTV
Sürüm
10.3.6r
Güncellendi
2 Şubat 2022
Gereksinimler
4.1 ve Üstü
Boyut
17.2 MB

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

TeaTV v10.3.6r PRO APK REKLAMSIZ NETFLİX, FİLM VE DİZİ İZLEME, telefon üzerinden netflix, Türkçe film ve dizi izlemek isteyen kullanıcılarımıza özel tavsiye ettiğim yapımcılığını TeaTV firmasının üstlendiği android platformun popüler film ve dizi izleme uygulamasından birisidir. Uygulamanın içeriğine bakacak olursak içerisinde Türkçe dil desteğinin de bulunduğu çok yönlü bir uygulama diyebiliriz. Barındırdığı film ve diziler HD kalite seçenekleri sunmakta ve Türkçe dilini seçtikten sonra film ve dizilerde ister Dublaj ister Altyazılı bir şekilde izleme şansına sahip olabilirsiniz. TeaTV v10.3.6r PRO APK REKLAMSIZ ile uygulama içerisinde insanları sıkacak olan tüm REKLAMLAR kaldırılmış olup bu sayede sınırsızı film izleme deneyimine sahip olabilir, netflix film ve dizilerinin keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Binlerce film ve dizi, basit ara yüzü, kalite seçme, netflix ve daha birçok şey siz değerli android kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli günler dilerim.

TeaTV v10.3.6r PRO APK REKLAMSIZ — NETFLİX, FİLM VE DİZİ İZLEME Yenilikleri

Film ve dizi eklemeleri.

Çeşitli dillerde altyazı ve dublajlar eklendi.

Ufak hatalar düzeltildi

İndirme Linkleri

TeaTV 10.3.6r PRO APK REKLAMSIZ — 17.2 MB

"TeaTV v10.3.6r PRO APK REKLAMSIZ — NETFLİX, FİLM VE DİZİ İZLEME" APK'sı nasıl kurulur?

1- İndirilen "TeaTV v10.3.6r PRO APK REKLAMSIZ — NETFLİX, FİLM VE DİZİ İZLEME" APK dosyasını indirelim.

2- Dosya yöneticisinden veya bildirim çubuğundan "TeaTV v10.3.6r PRO APK REKLAMSIZ — NETFLİX, FİLM VE DİZİ İZLEME" direkt olarak kurun.

guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle