ReadEra Premium v22.02.14+1640 APK – kitap okuyucu — TAM SÜRÜM

ReadEra Premium — kitap okuyucu PDF, EPUB, Word (DOC, DOCX, RTF), Kindle (MOBI, AZW3), FB2, DJVU, TXT, ODT ve CHM formatlarındaki kitapları çevrimdışı ve ücretsiz okumanızı sağlar.
Geliştirici
READERA LLC
Güncellendi
2 Mart, 2022
Boyut
10.2 MB
Sürüm
22.02.14+1640
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Açıklama

Temel Fonksiyonlar:

Tüm kitap formatlarını okuma. ReadEra kitap okuyucu, bütün popüler kitap formatlarının, Microsoft Word belgelerinin ve Kindle mobil formatlarının tek bir uygulamada okunmasını sağlar.

Kitaplığınız için kitap yöneticisi. Kitap ve dokümanların otomatik belirlenmesi. Örneğin; Internet’ten bir Epub kitap, PDF gazete, Microsoft Word belgesi ya da PDF makale indirin, okumanız için okuyucunuzda hemen gözükecektir. Kitapları yazar veya seri türünden sınıflandırma. Kitap okuma listeleri: Okunmakta olanlar, Okunanlar, Favoriler.

Koleksiyonlar (Kitap Rafları). Koleksiyonlar aracı (kitap rafları) özel temalı koleksiyonlar yaratmanızı sağlar. Kitaplar ve dokümanlar aynı anda birden fazla koleksiyona eklenebilir.

Bir kitap içinde gezinme. Okunulan sayfayı kaydetme. İçindekiler tablosuna, yer imlerine, alıntılara, notlara ve diğer ekitap seçeneklerine hızlı giriş. Küçük resimleri, ilerleme çizgisini veya sayfa numarası göstergesini kullanarak kitap içinde gezinme.

Okuma ayarları. Kitap okurken renk biçemleri: gündüz, gece, sepya, konsol. PDF ve DjVu dosyaları dahil ekran yönü, parlaklık ve sayfa kenar ayarı. Epub, Fb2, Kindle (Mobi, Azw3) formatları, Microsoft Word, TXT ve ODT dosyaları için kişiselleştirilebilir font tipi, ölçeği, kalınlığı, satır aralığı ve hece kesme. PDF ve Djvu dosyaları için yakınlaştırma seçeneği.

Alıntılar ve notlar. Kitap ve dokümanlardaki metni renkle vurgulama; seçili metne kişisel notlar ekleme.

Tasarruflu bellek kullanımı. Okuyucu kitap ve dokümanları kendisi depolamaz; mükerrer dosyaları tespit eder, dosyalar taşınsa veya silinse bile yer imlerini, alıntıları, notları ve okunmakta olan sayfayı kaydeder.

Çoklu-belge düzeni. Kitap okuyucu aynı anda birçok kitabı okumanıza imkan verir. Örneğin, bölünmüş ekran modunda (iki pencere) aygıtın ekranı na yerleştirerek eşzamanlı olarak read Epub kitapları ve PDF gazeteleri okuyabilirsiniz. Veya “Aktif uygulamalar” sistem düğmesi aracılığıyla aralarında geçiş yaparak Microsoft Word belgelerini, PDF, Epub ve Mobi kitapları okuyun.

Çocuk modu. Ebeveynler ve çocukların kitapları ve dokümanları görmeleri ve okumaları için özel bir “Çocuk modu” eklendi. Basit arayüz; geniş kitap kapakları, ebeveyn kontrolü. Çocuklar için kitapları filtreleyin; seçilenleri çocuk koleksiyonlarına ekleyin.

ReadEra Premium –Epub, PDF, Mobi, Azw3, Fb2, Microsoft Word (DOC, DOCX, RTF), ODT belgelerini okumak için ve Android PDF görüntüleyici olarak en iyi uygulama.

MOD BİLGİSİ

Premium özellikleri:

Senkronizasyon. Kitapları, dokümanları, okuma ilerlemesini, yer işaretlerini ve alıntıları Google Drive ile tüm cihazlarınızda senkronize edin.

Bölüm: “Alıntılar ve Notlar”. Tüm kitap ve belgelerdeki tüm alıntılar, notlar, yer imleri ve incelemeler tek bir yerde toplandı. Bu, ReadEra Premium menüsündeki yeni ve özel bir bölümdür.

Fontlarım. Kendi fontlarınızı yükleyebilir ve kitapları ve belgeleri okumak için kullanabilirsiniz.

Kitaplık görünümü. Kitaplıktaki kitaplar ve dokümanların görünümünü özelleştir: Tam, özet, küçük resimler, ızgara.

Alıntılar için renkler. Okuduğunuz kitap ve dokümanlardaki alıntıları vurgulamak için ek renkler. Notlar ve alıntılarla çalışma için yönlendirici, basit algoritma.

Sayfa küçük resimleri. Bir kitap okunurken tüm sayfaların küçük resimlerinin gösterilmesi – kitap veya doküman üzerinde hızlı görsel dolaşım için uygundur.

Premium satınalma:
– Bir kez ödeme yaparsınız ve ReadEra Premium’u tüm cihazlarınıza kurabilirsiniz.
– Veriler ve ayarlar otomatik olarak ücretsiz sürümden kopyalanır.
– ReadEra projesini desteklersiniz.

ReadEra Premium v22.02.14+1640 APK – kitap okuyucu — TAM SÜRÜM Yenilikleri

Geliştirilmiş kütüphane yöneticisi:
- Uygulamadaki kitap ve belge dosyalarını yönetin: yinelenen bir dosyayı kopyalayabilir, taşıyabilir, yeniden adlandırabilir, silebilir, "Belge hakkında" bölümünde bir kitap veya belge dosyasına hızla gidebilirsiniz.
- Klasörleri, tek tek kitapları ve belgeleri tarama dışında bırakma yeteneği.
- Klasörler, desteklenen kitap ve belgelerin bir sayacına sahiptir.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Selçuk
Selçuk
1 yıl önce

Kral uygulama çalışmıyor ne kitapların kapak fotoğrafı geliyor ne de pdfler açılmıyor. Senden ricam düzeltebilir misin?

Selçuk
Selçuk
1 yıl önce
Yanıtlanan:  İsmail Akçay

Biliyorum uygulamayı daha önceden de kullanıyordum. Bu uygulama çalışmıyor cihazdaki pdfleri tarayıp buluyor ama açmıyor.