Candy Crush Saga v1.228.1.2 MOD APK — MEGA HİLELİ

Dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından sevilen efsanevi bir bulmaca oyunu olan Candy Crush Saga'yı bugün oynamaya başlayın. O tatlı kazanma hissi için bir sonraki seviyeye geçmek için bu lezzetli bulmaca macerasında Şekerleri değiştir ve eşleştir! Hızlı düşünme ve akıllı hareketlerle bulmacaları çözün ve lezzetli gökkuşağı renkli şelaleler ve lezzetli şeker kombinasyonları ile ödüllendirin!
Geliştirici
King
Güncellendi
2 Haziran, 2022
Boyut
90.1 MB
Sürüm
1.228.1.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Video

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.235.1.1 82.4 MB 4.4 ve sonrası -
1.234.0.1 91.9 MB 4.4 ve sonrası -
1.232.1.1 90.4 MB 4.4 ve sonrası -
1.213.2.1 83.4 MB 4.4 ve sonrası -
1.212.0.1 83.4 MB 4.4 ve sonrası -
1.203.0.2 75.0 MB 4.4 ve sonrası -

Açıklama

Oyundaki amacınız bulunduğunuz bölümlerde en az üç aynı şekeri yan yana getirmek patlatmak ve sizden istenilen görevleri tamamlamaktır. Candy Crush Saga oynunda yaşanan genel zorluklardan dolayı sizlere MOD APK yani hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz bölümden başlayıp rahatça tamamlayabilirsiniz. Candy Crush Saga Play Store’da 1.000.000.000’dan fazla indirilmiştir. Yüzlerce bölüm, kırılmayı bekleyen şekerler, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor.

Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncunun bayıldığı efsanevi bulmaca oyunu Candy Crush Saga’yı oynamaya bugün başla.

Bir trilyondan daha da fazla oynanış sayısı ile bu tatlı 3’lü eşleştirme bulmaca oyunu, tüm zamanların en popüler mobil oyunlarından biri!

Bu tatlı bulmaca macera oyununda sonraki seviyeye ilerleyip o tatlı zafer hissini yaşamak için Şekerleri değiştir ve eşleştir! Hızlı düşünce ve akıllı hamleler ile bulmacaları çöz; renkli gökkuşağı dalgaları ve lezzetli şeker kombinasyonların tadını çıkar!

Peş peşe 3 veya daha fazla şeker eşleştirerek ve güçlendiricilerini akıllıca kullanarak hamlelerini planla ve ekstra zorlu bulmacaları çöz! Çikolatayı hazırla ve binlerce seviyede şeker topla; canını çektirme garantili!

Candy Crush Saga’nın özellikleri:

İŞTAHINI KABARTACAK OYUN
Candy Krallığında binlerce seviye ve bulmaca seni bekliyor, üstelik her 2 haftada eklenen yeni seviyelerle şekerler hep seninle!

ÖDÜL KAZANMANIN DÜZİNELERCE YOLU VAR
Ücretsiz tatlı ödüller kazanmak için her gün gel ve Günlük Güçlendirici Çarkını çevir; seviye geçmene yardımcı olabilecek güçlendiriciler kazanmak için sınırlı zorluklara katıl!

ŞEKER KAPLI ZORLUKLAR
Oynamanın tatlı yolları: Hedef Puan, Jöleyi Temizle, Malzemeleri Topla ve Sıralı Mod gibi oyun modları

Candy Crush Saga v1.228.1.2 MOD APK — MEGA HİLELİ MOD BİLGİSİ

Hamle Hileli

Sınırsız Can Hileli

Tüm Seviyelerin Kilidi Açık

Sınırsız Güçler

Candy Crush Saga v1.228.1.2 MOD APK — MEGA HİLELİ Yenilikleri

  • Yeni Özellikler
  • Yeni Bölümler
  • Ufak Hata Düzenlemeleri