University Empire Tycoon v1.1.0 MOD APK — PARA HİLELİ

İşletme ve idle türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli şekilde sunuyorum bu sayede üniversitenizi kolayca geliştirebilir, en iyi eğitim veren bir üniversite haline gelebilirsiniz.
Geliştirici
Codigames
Sürüm
v1.1.0
Güncellendi
2 Temmuz 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
146.6 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
v1.1.7 178.8 MB 5.0 ve sonrası

Açıklama

University Empire Tycoon v1.1.0 MOD APK PARA HİLELİ, işletme ve idle türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Codigames stüdyosunun üstlendiği anroid oyun platformunun popüler işletme oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetmine sahip olduğunuz arazi üzerine büyük bir üniversite inşa etmek, inşaatlar yapıp üniversiteyi geliştirmek, öğrenci ve öğretmenleri iyi bir şekilde yönetip üniversiteyi disiplinli bir şekilde idare etmektir. University Empire Tycoon v1.1.0 MOD APK PARA HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli şekilde sunuyorum bu sayede üniversitenizi kolayca geliştirebilir, en iyi eğitim veren bir üniversite haline gelebilirsiniz. Yüzlerce görev, yeni fakülteler, çeşitli farklı inşa yapıları, büyük kampüsler ve daha birçok şey siz değerli anroid oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

University Empire Tycoon v1.1.0 MOD APK — PARA HİLELİ Yenilikleri

  • Yeni Tarih Fakültesi!
  • Küçük hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

İndirme Linkleri

University Empire Tycoon v1.1.0 MOD APK — 146.6 MB

"University Empire Tycoon v1.1.0 MOD APK — PARA HİLELİ" APK'sı nasıl kurulur?

1- İndirilen "University Empire Tycoon v1.1.0 MOD APK — PARA HİLELİ" APK dosyasını indirelim.

2- Dosya yöneticisinden veya bildirim çubuğundan "University Empire Tycoon v1.1.0 MOD APK — PARA HİLELİ" direkt olarak kurun.