Russian Car Drift v1.9.10 MOD APK — PARA HİLELİ

Araba sürme ve Rus türü dirft yapma oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, istediğiniz arabayı satın alıp rakiplerinizi kolayca geçebilirsiniz.
Geliştirici
Carlovers Games
Güncellendi
4 Haziran, 2022
Boyut
121.3 MB
Sürüm
1.9.10
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.9.28 231.8 MB 5.0 ve sonrası -
1.9.12 126.0 MB 5.0 ve sonrası -
1.9.5 113.8 MB 5.0 ve sonrası -

Açıklama

Russian Car Drift v1.9.10 MOD APK PARA HİLELİ, araba sürme ve Rus türü dirft yapma oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Carlovers Games firmasının üstlendiği android oyun platformunun popüler araba sürme oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız  araba ile  birlikte sürdüğünüz yollarda drift yaparak yüksek puanlar elde etmeye çalışmaktır. Russian Car Drift v1.9.10 MOD APK PARA HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, istediğiniz arabayı satın alıp rakiplerinizi kolayca geçebilirsiniz. Farklı araçlar, zorlu yollar, dinamik oyun yapısı ve daha birçok şey  siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Russian Car Drift v1.9.10 MOD APK — PARA HİLELİ MOD BİLGİSİ

Sınırsız PARA Hileli

Sınırsız ALTIN Hileli

Russian Car Drift v1.9.10 MOD APK — PARA HİLELİ Yenilikleri

Bu, gelecekteki güncellemelerin rahatlığı için gerekli olan oyunun iç kısımlarını etkileyen küçük bir güncellemedir.
Ancak, birkaç harika şey ekledim:
- Şimdi oyun Ukraynaca ve Kazak dillerine çevrildi! Bu, dost canlısı topluluğumuz sayesinde yapıldı. Herkese teşekkürler!
- AURO XIV için bazı ayarlar eklendi: aynalar, kaput, sis farlı tampon
- Uzun zamandır beklenen jant "Raylar" eklendi