Adobe Photoshop Express v7.6.866 PREMİUM MOD APK — KİLİTLER AÇIK

Tek dokunuşta fotoğraf düzeltmek, düzenlemek ve resimlerden kolaj yapmak için milyonlarca yaratıcı insanın kullandığı eğlenceli, hızlı ve kolay foto düzenleyici Photoshop Express ile mobil cihazınızda yaratıcılığınızı konuşturun.
Geliştirici
Adobe
Sürüm
7.6.866
Güncellendi
4 Temmuz 2021
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
134.1 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
9.3.70 285.72 MB Cihaza göre değişir
9.3.69 131.03 MB Cihaza göre değişir
9.2.42 215.0 MB Cihaza göre değişir
8.10.24 134.4 MB Cihaza göre değişir
8.8.17 133.1 MB Cihaza göre değişir
8.5.987 135.2 MB Cihaza göre değişir

Daha fazla sürüm görüntüle

Açıklama

Adobe Photoshop Express v7.6.866 PREMİUM MOD APK KİLİTLER AÇIK, ayrıntılı profesyonel fotoğraf düzeleme uygulaması isteyen kullanıcılarımıza özel tavsiye ettiğim yapımcılığını Adobe firmasının üstlendiği android platformun popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Uygulamanın içeriğine bakacak olursak bilgisayarda aldığı başarından sonra aynı özelliklerin bulunduğu android platforma yayınlayarak  fotoğraflarınızı kolayca düzenlememize olanak sağlayan efsane uygulama diyebiliriz. Adobe Photoshop Express v7.6.866 PREMİUM MOD APK KİLİTLER AÇIK ile uygulama içerisinde bulunan kilitli özelliklerinden dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel PREMIUM KİLİTLER AÇIK bir şekilde sunuyorum bu sayede tüm özellikleri hiç bir kısıtlama olmadan kullanabilir, fotoğraflarınıza efektlere ekleyebilirsiniz. Yüzlerce filtreler, kırpmalar, vücut zayıflatma, HD fotoğraflar, kolajlar, kontrast, pozlama ve daha birçok şey siz değerli android kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli düzenlemeler dilerim.

 

Adobe Photoshop Express v7.6.866 PREMİUM MOD APK — KİLİTLER AÇIK MOD BİLGİSİ

  • Premium Kilitler Açık / Premium Unlocked

Adobe Photoshop Express v7.6.866 PREMİUM MOD APK — KİLİTLER AÇIK Yenilikleri

  • Filigranı yeniden boyutlandırma - İmajlarınızdaki filigranın boyutuna siz karar verin. En çok istene özelliklerden bir tanesini sizlere sunmaktan mutluluk duyarız!
  • Geliştirilmiş Vignette - Daireselliği ve yumuşaklığı hassas bir şekilde kontrol ederek fotoğraflarınıza dramatik bir vinyet efekti verin.
  • Yeni içerik - Uygulamaya yeni görünümler ve Metin stilleri eklendi.
  • Sorunsuz bir deneyim için Hata ve Arıza düzeltmeleri.