Zombie Frontier 4 v1.3.0 MOD APK — ÖLÜMSÜZLÜK HİLELİ

Aksiyon, zombi mücadeleleri ve nişan oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız mermi hileli, gad mod hileli, bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, zombilere karşı etkili saldırılar yaparak kolayca seviyeleri geçebilirsiniz.
Geliştirici
FT Games
Sürüm
1.3.0
Güncellendi
5 Mart 2022
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
286.7 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
1.2.8 301.9 MB 5.0 ve sonrası

Açıklama

Zombie Frontier 4 v1.3.0 MOD APK CEPHANE HİLELİ, aksiyon, zombi mücadeleleri ve nişan oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını FT Games firmasının üstlendiği android oyun platformunun popüler zombi oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız karakter ile birlikte önünüze çıkacak olan zombileri öldürmek , görevleri yapmak ve seviyeleri bitirmeye çalışmaktır. Zombie Frontier 4 v1.3.0 MOD APK MERMİ HİLELİ ile oyunda yaşanan genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız mermi hileli, gad mod hileli, bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, zombilere karşı etkili saldırılar yaparak kolayca seviyeleri geçebilirsiniz. Mutasyona uğramış zombiler, farklı silah ve ekipmanlar, bitmek bilmeyen mücadeleler ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Oyunda bulunan TÜRKÇE DİL DESTEĞİ ile rahatça herşeyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

 

Zombie Frontier 4 v1.3.0 MOD BİLGİSİ

ÖLÜMSÜZLK HİLELİ

Zombie Frontier 4 v1.3.0 MOD APK — ÖLÜMSÜZLÜK HİLELİ Yenilikleri

1. Güncellenmiş modül özellikleri, eklenen modül becerileri, modüller artık kaldırılabilir, modüller tüm parçalara takılabilir.
2. Yeni mod eklendi – Avcı Arenası
3. Yeni avatarlar ve kıyafetler eklendi
4. Özel silah görünümleri artık Hunter Arena'da mevcut
5. Birkaç silahın optimize edilmiş ses efektleri.

guest
2 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Furkan
Furkan
1 yıl önce

Deep tv pro gelsin üstat artık

İsmail Akçay
Admin
1 yıl önce
Yanıtlanan:  Furkan

Deep tv pro reklamsız apk sitede var.