Tanks A Lot v3.47 MOD APK (MERMİ HİLELİ)

Tank ve savaş oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız cephane hileli, reklamlar kaldırılmış bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, rakiplerinizi kolayca alt edebilirsiniz.
Geliştirici
Highcore Labs LLC
Sürüm
v3.47
Güncellendi
5 Aralık 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
160.7 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
4.802 158.7 MB 4.4 ve sonrası
4.500 163.1 MB 4.4 ve sonrası
v3.00 155.9 MB 4.4 ve sonrası

Açıklama

Tanks A Lot v3.47 MOD APK MERMİ HİLELİ, tank ve savaş oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Highcore Labs LLC stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun popüler tank oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız ağır tank ile birlikte içerisinde bulunduğunuz haritada düşmanlara karşı savaşmak ve kazanmaya çalışmaktır. Tanks A Lot v3.47 MOD APK MERMİ HİLELİ ile oyunda yaşanan genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız cephane hileli, reklamlar kaldırılmış bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, rakiplerinizi kolayca alt edebilirsiniz. Farklı tanklar, onlarca harita, rakip ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Tanks A Lot v3.47 MOD APK (MERMİ HİLELİ) Yenilikleri

● Yeni taşıma kapasitesi sistemi! Bir topu yükseltirseniz ağırlığı 1 artar ve bir üssü yükseltirseniz taşıma kapasitesi de 1 artar. Top, tabanın taşıyabileceğinden daha ağırsa, tankınızın yavaşlayacağını unutmayın. Fazla kilo 4 veya daha fazla ise, bir miktar HP bile kaybeder.
● Yeni günlük etkinlikte her şeyi göze alın! PVP modlarında GÜNÜN OYUNU kupalarını toplayın ve her aşamada farklı ödüller talep edin.
● Savaş modları daha sık değişir.
● Maksimum oyuncu seviyesini 50'ye çıkardık.