Drama Live v9.0.6 REKLAMSIZ APK — CANLI MAÇ, DİZİ VE FİLM İZLEME UYGULAMASI

Canlı maç, canlı televizyon kanalları, dizi ve film izlemek isteyen kullanıcılarımıza özel tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm reklamlar kaldırılmış bir şekilde sunuyorum bu sayede sınırsız film ve dizinin keyfini çıkarabilir, tüm maçları canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.
Geliştirici
Sneig
Sürüm
v9.0.6
Güncellendi
6 Kasım 2021
Gereksinimler
Cihaza Göre Değişir
Boyut
7.7 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

Drama Live IPTV v9.0.6 REKLAMSIZ APK CANLI MAÇ, DİZİ VE FİLM İZLEME UYGULAMASI, canlı maç, canlı televizyon kanalları, dizi ve film izlemek isteyen kullanıcılarımıza özel tavsiye ettiğim yapımcılığını Sneig firmasının üstlendiği tüm ülkelerin kanallarının mevcut olduğu bir uygulamadır. Uygulamanın içeriğe bakacak olursak, içerisinde hemen hemen tüm ülkelerin kendi canlı kanalları, canlı maç kanalları, film ve dizilerin bulunduğu popüler bir IPTV uygulamasıdır. Drama Live IPTV v9.0.6 REKLAMSIZ APK CANLI MAÇ, DİZİ VE FİLM İZLEME UYGULAMASI ile uygulama içerisinde can sıkan reklamlardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm reklamlar kaldırılmış bir şekilde sunuyorum bu sayede sınırsız film ve dizinin keyfini çıkarabilir, tüm maçları canlı bir şekilde izleyebilirsiniz. Tüm Türkiye’de oynana maçlar, yabancı müsabakalar, canlı televizyon kanalları, film ve dizi izleme ve daha birçok şey siz değerli kullanıcıları bekliyor. Şimdiden keyifli günler dilerim.

Drama Live IPTV Türkçe Maçlar ve Kanallar Var mı?

Evet tüm maç ve Türk kanalları mevcuttur. Tek yapmanız gereken menüye tıklayıp sport seçeneğine girmenizdir, arından izlemek istediğiniz maçı bulup TR kanalını sol alttan arayıp bularak izleyebilirsin. Eğer Türk televizyon kanallarını izlemek isterseniz de menüye tıklayıp radio bölümüne girmenizdir en yukarıda ülke bayrakları mevcuttur en sona doğru gelip Türkiye bayrağına tıklamanız yeterlidir. Bundan sonra arama butonuna hangi kanalı izlemek istediğiniz seçip izleme şanına sahip olabilirsiniz.

Drama Live v9.0.6 REKLAMSIZ MOD BİLGİSİ

REKLAMSIZ

Kurulumu bittikten sonra giriş için Görsellere bakın.

Drama Live Nasıl Kurulur?

Drama Live girişi için “FG Code” denilen bir numaraya sahip olmanız gereklidir. Görsellerde nereye yazılacağını siz kullanıcılarımıza resimli bir şekilde anlattık oradan bakarak uygulama giriş yapabilir yada aşağıda bulunan maddeleri teker teker uygulayın bunlar;

  1. APK dosyasını kurun ve açın.
  2. Arından karşınıza çıkacak olan sözleşmeyi tik işareti vererek kabul edip ilerleyin.
  3. Karşınıza çıkacak olan ara yüzde “FG Code” bölümüne aşağıdaki kodu girip giriş yapın.

KOD : 202122

 

Drama Live v9.0.6 REKLAMSIZ APK — CANLI MAÇ, DİZİ VE FİLM İZLEME UYGULAMASI Yenilikleri

- Hata düzeltmeleri ve Oyuncu performansı iyileştirmeleri.
guest
2 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
tayfun
tayfun
4 ay önce

merhaba uygulama silinmiş tekrar yükleyebilirmisiniz…

İsmail Akçay
Admin
4 ay önce
Yanıtlanan:  tayfun

Link kısa süre içerisinde yenilenecektir.