Plague Inc v1.18.8 MOD APK — TÜM KİLİTLER AÇIK

Virüs, kaos ve hastalık yönetim oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel maksimum keyif yaşatacak MOD APK ile tüm ücretli özelliklerin kilidi açık, tüm genler açık hileli, sınırsız DNA puanı hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyunu tüm özelliklerini kullanarak daha oynanışlı ve hızlı bir şekilde yayılıp öldürücü bir hastalık yaratabilirsiniz.
Geliştirici
Miniclip.com
Sürüm
1.18.8
Güncellendi
8 Haziran 2022
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
80.9 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
1.19.11 87.82 MB 4.1 ve sonrası
1.19.7 81.2 MB 4.1 ve sonrası
1.18.9 80.8 MB 4.1 ve sonrası
1.18.7 75.9 MB 4.1 ve sonrası
1.18.5 94.3 MB 4.1 ve sonrası

Açıklama

Plague Inc oyunu ile virüs, kaos ve hastalık yönetim oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Miniclip şirketinin üstlendiği android oyun platformunun popüler virüs ve hastalık oyunlarından birisidr. Oyundaki temel amacınız sizin tasarladığız ve kontrol ettiğiniz hastalık ile herhangi bir ülkede başlangıç noktası seçip dünya geneline yayılamaktırç Plague Inc oyununda bir çok şeyin kilitli olmasın ve bundan ücret istenmesinde dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel maksimum keyif yaşatacak MOD APK ile tüm ücretli özelliklerin kilidi açık, tüm genler açık hileli, sınırsız DNA puanı hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyunu tüm özelliklerini kullanarak daha oynanışlı ve hızlı bir şekilde yayılıp öldürücü bir hastalık yaratabilirsiniz. Farklı tip onlarca hastalık, devletlerin aşı çalışmaları, öldürücü virüsler ve daha bir çok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Oyunda bulunan TÜRKÇE DİL DESTEĞİ ile rahatça herşeyi anlayıp kavramanıza yardımcı olacaktır. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Plague Inc v1.18.8 MOD APK — TÜM KİLİTLER AÇIK MOD BİLGİSİ

Sınırsız DNA puanı hileli

Tüm Ücretli özelliklerin hepsini KİLİDİ AÇIK

Tüm Genler açık hileli

TÜM KİLİTLER AÇIK

Plague Inc v1.18.8 MOD APK — TÜM KİLİTLER AÇIK Yenilikleri

dünyayı kurtarabilir misin? Kontrolü elinize alın ve ölümcül bir küresel salgını durdurun. Plague Inc.'in şimdiye kadarki en büyük genişlemesinde test kapasitesini artırmak, yüz maskelerini zorunlu kılmak, ülkeleri kilitlemek veya bir aşı geliştirmek için kaynak ayırın!
WHO, CEPI ve GOARN dahil olmak üzere dünyanın her yerinden sağlık uzmanlarının yardımıyla oluşturulan The Cure, küresel bir hastalık yanıtının ilgi çekici ve zamanında bir simülasyonudur.
COVID-19 kontrol altına alınana kadar tüm Plague Inc. oyuncuları için ücretsiz olacak.