MORTAL KOMBAT Mobile v3.4.1 MOD MENÜ APK — YÜKSEK HASAR HİLELİ

MORTAL KOMBAT'ın abartılı, içgüdüsel dövüş hareketini deneyimleyin! Bu görsel olarak çarpıcı dövüş ve kart toplama oyunu ile yeni nesil oyunların gücünü mobil cihazınıza ve tablet cihazınıza taşıyın. Mortal Kombat savaşçılarından oluşan seçkin bir ekip kurun ve dünyadaki en büyük dövüş turnuvasında kendinizi kanıtlayın!
Geliştirici
Warner Bros. International Enterprises
Güncellendi
8 Ekim, 2021
Boyut
1.2 GB
Sürüm
3.4.1
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Video

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
5.1.0 975.2 MB Cihaza göre değişir -
5.0.0 975.2 MB Cihaza göre değişir -
4.2.0 952.0 MB Cihaza göre değişir -
4.1.0 937.1 MB Cihaza göre değişir -
4.0.1 930.9 MB Cihaza göre değişir -
4.0.0 955.1 MB Cihaza göre değişir -

Daha fazla versiyona bakın

Açıklama

Aksiyon, dövüş ve kıyasıya mücadele oyunlarını sevenler için denemenizi tavsiye ettiğim yapımcılığını Warner Bros firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Oyundaki amacınız bulunduğunuz ringde karakterleriniz rakip takıma karşı mücadele etmek ve kazanmaktır. Mortal Kombat içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD MENÜ APK yani yüksek hasar hileli olarak sunuyorum bu sayede düşmanlarınızı bir vuruş ile yere serebilir, savaş alanının yenilmez takımlarını yönetebilirsiniz. Güçlü rakipler, bitmek bilmeyen dövüşler, farklı yeteneklere sahip karakterler ve dahası sizleri bekliyor.

MK11 KARAKTERLERİ
MK11 ekibi, düşmanlarınıza acı çektirmek için benzersiz yetenekler ve güçlü ekip sinerjileriyle dolu, son derece çok yönlüdür. MK11 koleksiyonu, MK11 Raiden, Scorpion, Jade, Sub-Zero, Kabal ve Skarlet’i içerir ve konsoldaki benzerleri kadar ölümcüldürler! Aynı Ölümcül Darbeyi bile yapıyorlar!

AĞIR 3’E 3 MÜCADELEDE MÜCADELE
Kendi Mortal Kombat savaşçı ekibinizi oluşturun ve deneyim, yeni özel saldırılar ve güçlü eserler kazanmak için onları savaşa yönlendirin. Team Ronin, Team Nightmare ve Team Day of the Dead gibi düşmanlarınıza karşı avantaj elde etmek için benzersiz sinerjilerle savaşçıları bir araya getirin!

CCG – BÜYÜK BİR TAKVİM OLUŞTURUN
Bu oyun nihai CCG! Scorpion, Johnny Cage, Sub-Zero, Cassie Cage, Ermac ve diğerleri gibi gaziler dahil 130’dan fazla Mortal Kombat karakteri toplayın. Mortal Kombat Mobile’a kana susamış Vampiress Mileena, futbol şampiyonu Kombat Cup Sonya Blade, gizemli Klassic Reptile ve savaşçı prenses Ronin Kitana gibi yeni eklemeleri keşfedin.

MORTAL KOMBAT Mobile v3.4.1 MOD MENÜ APK — YÜKSEK HASAR HİLELİ Yenilikleri

Karşınızda Diamond MK11 NIGHTWOLF, Yeni EARTHRALM TOWER, daha önce hiç görülmemiş Earthrealm Ekipmanı, İKİ YENİ ZARARLILIK ve daha fazlası! MK11 Nightwolf bir kavgaya girdiğinde ruh hayvanlarından birine seslenir: Kurt Kiba, Ayı Komo veya Kartal Hana. Her ruh hayvanı, Nightwolf'a savaşlarını fethetmek için ek beceriler sunar. MK11 Nightwolf olarak oynayın ve ruh hayvanları MK11 takım arkadaşlarınıza da yardımcı olacaktır. Tam yama notları burada: http://go.wbgames.com/MKMobileReleaseNotes