Candy Crush Friends Saga v1.68.2 MOD APK – SINIRSIZ CAN & HAMLE HİLELİ

Candy Crush Arkadaşların Candy Krallığının dört bir yanına dağıldı, onları bulmak için bu 3'lü eşleştirme bulmaca oyununa katıl! Bu arkadaşların tatlı şeker kombinasyonları yapma ve engelleyicileri aşmada sana yardım edecek eşsiz güçleri var!
Geliştirici
King
Güncellendi
8 Kasım, 2021
Boyut
85.2 MB
Sürüm
1.68.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.88.4 112.5 MB 4.4 ve sonrası -
v1.69.1 86.9 MB 4.4 ve sonrası -

Açıklama

Aynı renkleri denk getirme oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü KING stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Oyundaki amacınız parmak hareketlerinizle 3 tane aynı şekeri yan-yana veya üst-üste denk getirerek patlamak ve görevleri tamamlamaktır. Candy Crush Friends Saga içinde ilerledikçe yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani +100 hamle hileli, sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümleri rahatça bitirebilirsiniz. Renkli oyun yapısı, zorlu görevler, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor.

Candy Crush Friends Saga v1.68.2 MOD APK – SINIRSIZ CAN & HAMLE HİLELİ Yenilikleri

ŞÜKRAN GÜNÜ (15-28 Kasım)
Gıdak gıdak! Nefis Şükran Günü seviyelerinde oynayarak Tiffi'nin festival ödüllerini kazanmak için yıldız toplamasına yardımcı ol!

KIŞ GÜNLÜK SEVİYELERİ (29 Kasım-29 Aralık)
Festival sezonu geldi; arkadaşlarınla tatile hazırlanarak ışıltılı ve neşe dolu günlük seviyeleri oyna! Yaramaz ya da hoş yeni kostümler ödülün olacak!