Armed Heist v2.4.29 MOD APK — ÖLÜMSÜZLÜK HİLELİ

Armed Heist'ta işe koyulma vakti, tam olarak istediğini veren aksiyon dolu üçüncü şahıs nişancı oyunu. Banka soygunu çılgınlığına girerken reflekslerini test et. Havadaki kurşunlardan kaçarken bankaları soymak ve zırhlı araçlar hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı.
Geliştirici
Sozap
Güncellendi
9 Mayıs, 2022
Boyut
683.8 MB
Sürüm
2.4.29
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Video

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
3.0.0 739.0 MB 5.0 ve sonrası -
2.8.0 739.0 MB 5.0 ve sonrası -
2.7.4 737.7 MB 5.0 ve sonrası -
2.7.1 738.1 MB 5.0 ve sonrası -
2.6.10 732.6 MB 5.0 ve sonrası -
2.6.6 734.2 MB 5.0 ve sonrası -

Daha fazla versiyona bakın

Açıklama

Payday 2 oyununu seven ve ona benzer oyun arayan arkadaşlar için denemenizi tavsiye ettiğim yapımcılığı Sozap stüdyosunun üstlendiği popüler oyunlarından birisidir. Oyunda yaşanan zorluklardan dolayı ölümsüzlük ve silah sekmeme hileli olarak sunuyorum böylece korkmadan düşmanların üstüne gelerek tarayabilir ve soygunlarınızı başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Mükemmel bir banka soyma üçüncü şahıs nişancı oyunu mu arıyorsun? Doğru yere geldin. En iyilerden biri olan çevrim içi üçüncü şahıs nişancı oyununda 70’in üzerinde banka soyma mücadelesinde mücadele et!

Görevin: Acımasız bir haydut ve banka soyan suç patronu olmak! Her zaman ilk ateş eden ol, yoksa sonun mezarın dibi olur.

Mükemmel Oyun Özellikleri:
– Özelleştirilebilir Silah Sistemi – Hayal edebileceğin en vahşi modifiye edilmiş silahları yap! Tabancalar, pompalılar, keskin nişancı tüfekleri ve saldırı tüfekleri! Sıradaki banka soygunu için cephaneliğini olabildiğince ölümcül hale getir!
Silahını nişangâhlarla, susturucularla, kabzalarla, namlularla, dipçiklerle ve kamuflaj renkleriyle modifiye et! Bunların hepsi silahının performansını etkileyecek.
– Suç Haritası – Düşük güvenlikli bankaların ve zırhlı kamyonların bulunduğu dinamik bir iş veritabanı sana bugün hangi soygunu yapacağını seçmene sağlar!
– Dinamik Senaryolar – Heyecana hazır ol! Bu çevrim içi üçüncü şahıs nişancı oyununda, hiçbir banka soyma görevi ikinci kez aynı şekilde oynanmıyor. Her senaryo senin hamlelerine ve silah yeteneklerine göre değişiklik gösteriyor.
– Karakterini Güçlendir – Kendi acımasız banka soyguncunu oluştur! Katil bir palyaço mu olmak istiyorsun? Özel kuvvet mi? Belki de sağlam bir gangster? Want to be a killer clown? special forces? Maybe a badass gangster? Maskeler, kurşun geçirmez yelekler ve mükemmel kostümler kazan. Yüksek Kaliteli 3D grafikler ve sürükleyici oynanış bu üçüncü şahıs nişancı oyununu aksiyon dolu bir çatışmaya dönüştürüyor.

Armed Heist en yoğun üçüncü şahıs nişancı oyunlarından biri. Namlunun ucundan baktığın birinci şahıs nişancı oyunlarının aksine, üçüncü şahıs nişancı oyunlarında kamera karakterin etrafında etkin ve dinamik bir şekilde döner. Sanki bankayı sen soyuyormuşsun ve ateş ediyormuşsun gibi hissettirir!
Ekipmanını kap. Yapacak bir işin var.

Armed Heist v2.4.29 MOD APK — ÖLÜMSÜZLÜK HİLELİ MOD BİLGİSİ

ÖLÜMSÜZLÜK HİLELİ

Armed Heist v2.4.29 MOD APK — ÖLÜMSÜZLÜK HİLELİ Yenilikleri

Tekliflerin gösterilip yeni teklifler almamasına neden olan bir hata düzeltildi.
Oyuncuların çok oyunculu bitiş ekranında bağlantılarını kaybederlerse, yeniden bağlandıklarında başka bir ödül seti almasına neden olan bir hata düzeltildi.