Temple Run 2 v1.89.0 MOD APK — PARA HİLELİ

Macera ve sonsuz koşu oyunlarını seveler için tavsiye ettiğim size sunduğumuz MOD APK ile genel zorlukları aşarak sizlere sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak siz değerli kullanıcılarımıza sunuyorum bu hileler ile oyunda bulunan tüm karakterlerin kilidi açabilir ve yandığınız da tekrar başlayabilmeniz için para verip oyunu en yüksek punlarda bitire bilirsiniz şimdiden keyifli oyunlar dilerim.
Geliştirici
Imangi Studios
Sürüm
1.89.0
Güncellendi
9 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
116.8 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

Temple Run 2 oyununu Imangi Studios tarafından tasarlanıp, geliştirilen ve sonsuz koşu oyunlarının ilklerinden olan bu serinin ikinci oyunuyla android oyuncularının karşısına çıkıyor. Play Store’de bu güne kadar 500 milyondan fazla kişinin indirip oynadığı ve sürükleyiciliği ile oynanmaya devam edililiyor. Oyundaki amacınız kontrolünü sağladığınız karaketin bulunduğu zorlu yolları ve engellerin üstesinden gelip ileriye doğru gidip yüksek puanları elde etmeye çalışmaktır. Oyun sandığınız kadar kolay olmaya bilir çünkü ilerledikçe hız ve bir oka darda engeller gelmeye başlıyor bu yüzden size sunduğumuz MOD APK ile genel zorlukları aşarak sizlere sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak siz değerli kullanıcılarımıza sunuyorum bu hileler ile oyunda bulunan tüm karakterlerin kilidi açabilir ve yandığınız da tekrar başlayabilmeniz için para verip oyunu en yüksek punlarda bitire bilirsiniz şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Temple Run 2 v1.89.0 MOD APK — PARA HİLELİ MOD BİLGİSİ

Sınırsız PARA Hileli

Sınırsız ALTIN Hileli

Temple Run 2 v1.89.0 MOD APK — PARA HİLELİ Yenilikleri

Afrika ayını bizimle kutlayın! Temple Run 2 dünyası harika Afrika kıtasının renklerine bürünürken, canlı bir kültür ve tarih diyarına dalın! Ama dikkat et, seni almak için sadece Demon Monkey'den daha fazlası var.

- 4 Yeni Koşucu ile yanan kumların birçok tehlikesine göğüs ger!

- Size arkadaşlık edecek 2 yeni Pet ile tanışın

- Yeni Afrika temalı Artifact setini topla

- Ay boyunca her hafta Yeni Küresel Zorluklar

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
1.90.1 108.8 MB 4.4 ve sonrası
1.90.0 108.0 MB 4.4 ve sonrası
v1.82.4 134.0 MB 4.4 ve sonrası
v1.72.1 92.7 MB 4.4 ve sonrası

Video