Flat Zombies Defense Cleanup v1.9.4 MOD APK — PARA HİLELİ

Zombi ve aksiyon türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, istediğiniz herhangi bir silahı alıp zombilere karşı kullanabilirsiniz.
Geliştirici
PaVolDev
Sürüm
1.9.4
Güncellendi
11 Ocak 2022
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
44.1 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

Flat Zombies Defense Cleanup v1.9.4 MOD APK PARA HİLELİ, zombi ve aksiyon türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını PaVolDev stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun popüler zombi oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız karakter ile birlikte belirli seviyelerdeki zombilere karşı savaşmak ve kendinizi korumaya çalışmaktır. Flat Zombies Defense Cleanup v1.9.4 MOD APK PARA HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, istediğiniz herhangi bir silahı alıp zombilere karşı kullanabilirsiniz. Birmek bilmeyen zombiler, zorlu seviyeler, ağır silahlar ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Flat Zombies Defense Cleanup v1.9.4 MOD BİLGİSİ

NOT: Oyunun ayarlar kısmında bulunan DİL seçeneklerinden istediğiniz dili seçebilirsiniz. Oyun ilk başta Rusça başlıyor.

Sınırsız PARA Hileli

Flat Zombies Defense Cleanup v1.9.4 MOD APK — PARA HİLELİ Yenilikleri

• Eklenen diller: Portekizce, İtalyanca ve Vietnamca;
• Odalar modu: değiştirilen kamera boyutu;
• Kurtarma modu: değişen zombi aralığı;
• Oyuncu sağlığı 8'den 10'a yükseltildi;
• Zombi sağlığı %125'e yükseltildi;
• Zombiler için güncellenmiş animasyonlar;
• Küçük zombi fiziği değişiklikleri;
• Grafik hata düzeltmeleri;

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle