Me is King v0.17.1 MOD APK (KAYNAK HİLELİ)

İdle, çiftçilik ve simülasyon oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız kaynak hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, adanızı kolayca geliştirebilirsiniz.
Geliştirici
PIXIO
Sürüm
v0.17.1
Güncellendi
11 Aralık 2021
Gereksinimler
7.0 ve sonrası
Boyut
75.9 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

Me is King v0.17.1 MOD APK KAYNAK HİLELİ, idle, çiftçilik ve simülasyon oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını PIXIO firmasının üstlendiği android oyun platformunun popüler çiftçilik oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız kabile insanlar ile içerisinde bulunduğunuz adayı büyütmek ve geliştirmeye çalışmaktır. Me is King v0.17.1 MOD APK KAYNAK HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız kaynak hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, adanızı kolayca geliştirebilirsiniz. Farklı oyun yapısı, kaynaklar çıkarmak, avcılık, çiftçilik ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Video

Me is King v0.17.1 MOD BİLGİSİ

Sınırsız KAYNAK Hileli

Me is King v0.17.1 MOD APK (KAYNAK HİLELİ) Yenilikleri

Me is King YENİ GÜNCELLEME için hazırlanıyor!
Umarız konularınızı düzenleyerek geçirdiğiniz zamandan keyif almışsınızdır, çünkü YEPYENİ İÇERİK zamanı geldi! Facebook ve Instagram sayfamızdaki ipuçları için lütfen gözlerinizi dört açın!
(Ve POSTA KUTUSUNUZU KONTROL EDİN… ZAMAN SINIRLI ÖDÜLLER yakında sona erecek!)

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
v0.17.0 77.4 MB 7.0 ve sonrası
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle