Fashion Bussines PART 1 FULL APK — (TÜRKÇE DİL DESTEKLİ)

Türkçe hikaye tabanlı oyun sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel TÜRKÇE DİL DESTEKLİ bir şekilde sunuyorum bu sayede diyalogları kolayca anlayabilir, oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz.
Geliştirici
DecentMonkey
Sürüm
PART 1
Güncellendi
12 Ocak 2022
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
1.0 GB

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

Fashion Bussines PART 1 MOD APK TÜRKÇE DİL DESTEKLİ, Türkçe hikaye tabanlı oyun sevenler için tavsiye ettiğim, android platformun popüler hikaye tabanlı oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız kız karakter ile birlikte insanlara kaynaşmaya çalışmak, hikayeye göre ilerlemek ve onları ile diyaloga girmeye çalışmaktır. Fashion Bussines PART 1 MOD APK TÜRKÇE DİL DESTEKLİ ile oyunda yaşanan dil sıkıntılarından dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel TÜRKÇE DİL DESTEKLİ bir şekilde sunuyorum bu sayede diyalogları kolayca anlayabilir, oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz. Üzerinde uğraşılmış gerçekçilik, yüzlerce farklı kızlar, diyaloglar ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

 

 

Fashion Bussines PART 1 FULL APK — (TÜRKÇE DİL DESTEKLİ) Yenilikleri

%90 Türkçeleştirildi.

Ufak hatalar düzeltildi.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
samet
samet
7 ay önce

pc için nasıl yüklicem

İsmail Akçay
Admin
7 ay önce
Yanıtlanan:  samet

İndirme butonunun altında bilgisayara indir butonu mevcuttur ona tıklayarak LD Player emülatörünü indirebilirsiniz. Daha sonra APK dosyasını normal telefonunuza indirir gibi indirip dosyayı LD Player ile açın.