Grand Theft Auto IV FULL APK — GTA 4 MOBİLE

Aksiyon, macera ve rol yapma oyunları sevenler için tavsiye ettiğim bilgisayarda çokça oynanılan GTA 4 ün mobil versiyonu ile karşınızdayım. Siz değerli Türk kullanıcılarımıza özel FULL APK şeklinde sunuyorum bu sayede GTA 4'ün mobil versiyonunu indirip oynayabilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.
Güncellendi
12 Ocak 2022
Gereksinimler
Cihaza göre değişir.
Boyut
385.0 MB

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

Grand Theft Auto IV FULL APK GTA 4 MOBİLE APK, aksiyon, macera ve rol yapma oyunları sevenler için tavsiye ettiğim bilgisayarda çokça oynanılan GTA 4 ün mobil versiyonu ile karşınızdayım bu oyun android platformun popüler aksiyon oyunlarından biri seçilmiştir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız karakter ile birlikte içerisinde bulunduğunuz geniş alanda size verilen görevleri yapmaya çalışmaktır. Liberty City şehrinde geçen bu oyun sizi telefonlara kilitleyeceğine eminim. Grand Theft Auto IV FULL APK GTA 4 MOBİLE APK ile siz değerli Türk kullanıcılarımıza özel FULL APK şeklinde sunuyorum bu sayede GTA 4’ün mobil versiyonunu indirip oynayabilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Zorlu görevler, geniş şehir ortamı, çatışmalar ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Grand Theft Auto IV MOD BİLGİSİ

FULL APK

NOT

Oyunda ilk görevi yaptığınızda sizden lisans keyi isteyecektir, oraya “user2019” yazmanız gerekli. Görsellerde mevcuttur.

Fanları tarafından oluşturulmuş GTA 4’tür.

Grand Theft Auto IV FULL APK — GTA 4 MOBİLE Yenilikleri

Çeşitli düzeltmeler ve geliştirmeler.

guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle