Cooking Fever v13.0.0 MOD APK — PARA HİLELİ

Cooking Fever içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede yemek zincirinizi kolayca büyütebilir, gelişmiş ekipmanları kullanabilirsiniz.
Geliştirici
Nordcurrent
Sürüm
v13.0.0
Güncellendi
14 Temmuz 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
130.7 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
v17.0.1 146.2 MB 4.4 ve sonrası
v15.1.0 131.6 MB 4.4 ve sonrası

Açıklama

Oyundaki amacınız kontrolünü sağladığınız şef karakteri ile bulunduğunuz lokanta içinde yemekler hazırlamak, servis etmek ve para kazanmaktır. Cooking Fever içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede yemek zincirinizi kolayca büyütebilir, gelişmiş ekipmanları kullanabilirsiniz. Cooking Fever Play Store’da 100.000.000’dan fazla indirilmiştir. Farklı ülke mutfakları, onlarca müşteri, yapılışı zor yemekler ve dahası sizleri bekliyor.

Cooking Fever v13.0.0 MOD APK — PARA HİLELİ Yenilikleri

Yeni bir konum açıldı! Muhteşem, yepyeni bir yer bulmak için dağlardaki Alpine Resort'u ziyaret edin: Kurbağa ve Salyangoz restoranı! Lüks, zarif iç mekâna ve olağanüstü mutfağın lezzetli aromasına hayran kalacaksın. Dahası, burası üst sınıf bir şef arıyor! Pişirme yeteneklerini sonraki seviyeye taşımaya hazır mısın? Kurbağa bacağı ve salyangoz kullanarak enfes yemekler hazırla ve bunları bir bardak soğuk, ferahlatıcı tonikle eşleştir! Birinci sınıf yemek pişirmenin tadını çıkart ve ustalaş!