Junes Journey v2.49.2 MOD APK — PARA HİLELİ

Gizemli hikaye, bulmaca ve macera türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız enerji hileli, sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, evlerde bulunan gizemli eşyaları da kolayca bulabilirsiniz.
Geliştirici
Wooga
Güncellendi
15 Ocak, 2022
Boyut
98.5 MB
Sürüm
2.49.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Video

Açıklama

Junes Journey v2.49.2 MOD APK PARA HİLELİ, gizemli hikaye, bulmaca ve macera türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Wooga stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun popüler gizem oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız karakter ile birlikte size verilen görevlerdeki gizemli evlerdeki ipuçlarını bulmak ve görevleri bitirmeye çalışmaktır. Junes Journey v2.49.2 MOD APK PARA HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız enerji hileli, sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, evlerde bulunan gizemli eşyaları da kolayca bulabilirsiniz. Gizli ipuçları, egzotik yerler, eşsiz karakterler ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Oyunda bulunan TÜRKÇE DİL DESTEĞİ ile rahatça herşeyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

 

Junes Journey v2.49.2 MOD BİLGİSİ

Sınırsız PARA Hileli (Harcadıkça azalmaz.)

Sınırsız ELMAS Hileli (Harcadıkça azalmaz.)

Junes Journey v2.49.2 MOD APK — PARA HİLELİ Yenilikleri

KÜÇÜK HATA DÜZELTMELERİ VE İYİLEŞTİRMELER - Daha sağlam bir oynanış deneyimi sağlamak için bazı hataları düzelttik ve birkaç küçük ayarlama yaptık. Keyif alacağınızı umarız!
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle