Tank Stars v1.9 MOD APK (PARA / ELMAS HİLELİ)

Modern tank savaş oyunlarını sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli ve tüm tankların kilidi açık bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, istediğiniz tankı alıp düşmanlarınızı kolayca alt edebilirsiniz.
Geliştirici
Playgendary Limited
Sürüm
1.9
Güncellendi
15 Eylül 2023
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
132.63 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
1.81 132.63 MB 5.0 ve sonrası
1.7.6.1 122.9 MB 5.0 ve sonrası
1.7.2 122.9 MB 5.0 ve sonrası
1.6.7 113.8 MB 5.0 ve sonrası
v1.6.1 113.8 MB 5.0 ve sonrası

Açıklama

Tank Stars v1.9 MOD APK PARA / ELMAS HİLELİ, modern tank savaş oyunlarını sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Playgendary Limited firmasının üstlendiği android oyun platformunun popüler tank oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız tank ile birlikte karşınıza çıkan rakip tankla mücadele etmek ve kazanmaya çalışmaktır. Tank Stars v1.9 MOD APK PARA / ELMAS HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli ve tüm tankların kilidi açık bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, istediğiniz tankı alıp düşmanlarınızı kolayca alt edebilirsiniz. Zorlu rakipler, farklı tanklar, bombalar ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

 

Tank Stars v1.9 MOD APK (PARA / ELMAS HİLELİ) MOD BİLGİSİ

Sınırsız para hileli

Tank Stars v1.9 MOD APK (PARA / ELMAS HİLELİ) Yenilikleri

Oyun deneyiminizi daha da mükemmel hale getirmeye hazırız. Hatalar düzeltildi ve oyun performansı optimize edildi. Eğlence.

Ekibimiz tüm incelemeleri okuyor ve her zaman oyunu daha iyi hale getirmeye çalışıyor. Yaptığımız işi seviyorsanız ve iyileştirmeler önermekten çekinmeyin lütfen bize geri bildirimde bulunun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle