Apple Knight Action Platformer v2.3.1 MOD APK — ALIŞVERİŞ HİLELİ

Piksel, platform ve macera türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli, tüm silah ve yeteneklerin kilidi açık hileli, karakterlerin kilidi açık ve tüm dünyaların kilidi açık bir şekilde sunuyorum bu sayede bu gizemli dünyalarda düşmanlarınızı kolayca bitirebilir, oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz.
Geliştirici
Limitless LLC
Sürüm
2.3.1
Güncellendi
16 Ekim 2022
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
68.3 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
2.2.8 67.4 MB 5.0 ve sonrası
v2.2.4 57.8 MB 5.0 ve sonrası

Açıklama

Apple Knight Action Platformer v2.3.1 MOD APK MEGA HİLELİ, piksel, platform ve macera türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Limitless, LLC stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun popüler piksel türü oyunlarında birisidir. Oyundaki temel amacınınız yönetimini sağladığınız karakter ile birlikte içerisinde olduğunuz gizemli dünyada düşman unsurlarına karşı savaşmak ve görevleri tamamlamaktır. Apple Knight Action Platformer v2.3.1 MOD APK MEGA HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli, tüm silah ve yeteneklerin kilidi açık hileli, karakterlerin kilidi açık ve tüm dünyaların kilidi açık bir şekilde sunuyorum bu sayede bu gizemli dünyalarda düşmanlarınızı kolayca bitirebilir, oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz. Farklı dünyalar, yüzlerce  bölümler, özel yetenekler ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Apple Knight Action Platformer Nasıl Bir Oyun ?

Her ne kadar eski bir piksel oyunu olarak gözükse de, hala indirilen ve popüler olan bir oyun nasıl bu kadar sevildiğini anlayacaksınız. Bu tür oyunları oynadığınız zaman size vereceğiniz hissin tarif etmek cidden çok zor. Oyunu oynadığınız zaman çocukluk anılarınıza doğru gitmeniz ve eskiye nazaran daha güzel grafikler ile donatılmış olması insanların ilgisi çekmektedir. İlginizi çekecek birçok gizemli dünya, gerilim , dram ve aksiyon sahneleri ile sizi adeta bağımlı hale getirecek.

 

 

Apple Knight Action Platformer v2.3.1 MOD APK — ALIŞVERİŞ HİLELİ MOD BİLGİSİ

ALIŞVERİŞ HİLELİ

Apple Knight Action Platformer v2.3.1 MOD APK — ALIŞVERİŞ HİLELİ Yenilikleri

- Son güncellemede tanıtılan azaltılmış zorluk
- World 3 Level 3'ün gizli silahı, kilidi açıldıktan sonra dükkanda mevcut olacak
- Seviyeleri sıfırlama seçeneği eklendi
- Reklam kasaları artık 200-220 jeton veriyor
- Diğer hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri
- Dünya 1 Seviye 9'da gizli görünümlerin kilidini açtıktan sonra meydana gelen nadir bir hata düzeltildi
- Kilidi açıldığında, gizli görünümler dükkanda mevcut olacak
- World 4 Level 4'te kutunun yere batmasına neden olan bir hata düzeltildi

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle