Truecaller PRO v12.50.6 PREMİUM GOLD APK — ARAYAN KİMLİĞİ GÖRME

Uygulamanın türkçesi "gerçek arayan" yani anlamında çıkaracağınız gibi, bu size bilmediğiniz numara var ise yazdığınız telefon numarasının kim olduğunu öğrenebileceğiniz çok ilgi çekici bir uygulama. Bu uygulama hiç bir şekilde Google Play Store'da göremezsiniz çünkü uygulama kaldırılmıştır ama uygulama hala hizmet vermeye devam etmekte. Şimdi bu saydığım özelliklere sahip bu uygulamayı Premium Gold APK olarak sizlere sunmaktayım.
Geliştirici
Truecaller
Sürüm
12.50.6
Güncellendi
16 Ekim 2022
Gereksinimler
5.1 ve sonrası
Boyut
83.2 MB

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
12.48.5 104.5 MB 5.1 ve sonrası
12.44.201 83.2 MB 5.1 ve sonrası
12.23.6 101.0 MB 5.1 ve sonrası
v12.1.5 103.1 MB 5.1 ve sonrası
11.82.7 102.8 MB 5.1 ve sonrası

Daha fazla sürüm görüntüle

Açıklama

Uygulamanın Türkçesi “gerçek arayan” yani anlamında çıkaracağınız gibi, bu size bilmediğiniz numara var ise yazdığınız telefon numarasının kim olduğunu öğrenebileceğiniz çok ilgi çekici bir uygulama. Uygulamada iki tane beğendiğim özellik var birincisi arayan kişi her kimse rehberinizde kayıtlı olmasa bile size kime ait olduğunu çok hızlı bir şekilde öğrene bilme şansı sunmaktadır gidip numarasını kopyalayıp, uygulamaya yapıştırıp bulamanıza bile gerekmiyor direk karşınızda ismi çıkacaktır tabi bazı numarala olmaya bilir ama size şunu söyleyim benim araştırdığım numaraların hepsi çıktı kesinlikle nadir bu olaya olabilir. Uygulama size gelen gizli numaralara karşı koruya bilme seçeneğine mevcut gizli numaralardan gelen aramaları kapata bilme şansınız vardır hem de hiç uğraşmadan tek butona basarak gizliden gelen numaralı kapatabilirsiniz. Uygulamanın yapımcılığını True Software Scandinavia AB şirketinin üstelendiği çok kullanışlı ve vazgeçilmez uygulamalardan biridir. Bu uygulamanın beğendiğim ikinci özellik ise telefonunuzda kayıtlı olmayan her hangi numara sizi aradığında spam olan numaraları telefonunuzda engelleme özelliği mevcuttur yani şu şekilde Dolandırıcı ve ya başka biri sizi arıyor ise bu uygulama size kaç kişinim numarayı spamlandığını alt kısımda gösterecektir ve bu uygulama sayesinde gelen arama otomatikman reddedilecektir isterseniz bu özelliği kapata bilme şansınız var ama size her zaman arayan kişinin kim olduğunu ve kaç kişinin spamladığını gösterecektir. Bu uygulama hiç bir şekilde Google Play Store’da göremezsiniz çünkü uygulama kaldırılmıştır ama uygulama hala hizmet vermeye devam etmekte. Şimdi bu saydığım özelliklere sahip bu uygulamayı Premium Gold APK olarak sizlere sunmaktayım.

Truecaller PRO v12.50.6 PREMİUM GOLD APK — ARAYAN KİMLİĞİ GÖRME MOD BİLGİSİ

GOLD ÜYELİK AKTİF

Truecaller PRO v12.50.6 PREMİUM GOLD APK — ARAYAN KİMLİĞİ GÖRME Yenilikleri

Hata düzenlemeleri yapılmıştır.

İndirme Linkleri

Truecaller PRO 12.50.6 PREMIUM GOLD APK İNDİR — 83.2 MB

"Truecaller PRO v12.50.6 PREMİUM GOLD APK — ARAYAN KİMLİĞİ GÖRME" APK'sı nasıl kurulur?

1- İndirilen "Truecaller PRO v12.50.6 PREMİUM GOLD APK — ARAYAN KİMLİĞİ GÖRME" APK dosyasını indirelim.

2- Dosya yöneticisinden veya bildirim çubuğundan "Truecaller PRO v12.50.6 PREMİUM GOLD APK — ARAYAN KİMLİĞİ GÖRME" direkt olarak kurun.

guest
2 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Yunus
Yunus
17 gün önce

Uygulama silinmis

Mert Sevil
Editor
16 gün önce
Yanıtlanan:  Yunus

Evet, biz kaldırmıştık güncel sürüm olarak en yakın zamanda tekrar geri yüklemeye çalışacağız.