Wattpad v9.49.0 PREMİUM MOD APK – Hikayelerin Yaşadığı Yer

Dünyanın en sevilen sosyal hikaye anlatıcılığı platformunu keşfedin. Wattpad hikayelerin gücüyle 90 milyon okuyucu ve yazardan oluşan küresel topluluğu birbirine bağlar. Özgün hikayeler okumaya ve yazmaya başlamak için hemen indirin.
Geliştirici
Wattpad
Sürüm
9.49.0
Güncellendi
18 Şubat 2022
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
23.4 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
10.7.1 50.9 MB 5.0 ve sonrası
10.4.1 50.1 MB 5.0 ve sonrası
10.0.0 50.1 MB 5.0 ve sonrası
9.98.0 49.7 MB 5.0 ve sonrası
9.81.0 29.2 MB 5.0 ve sonrası
9.80.1 56.0 MB 5.0 ve sonrası

Daha fazla sürüm görüntüle

Açıklama

Dünyanın en sevilen sosyal hikaye anlatıcılığı platformu Wattpad. Hikayelerin gücüyle 80 milyon okuyucu ve yazardan oluşan küresel topluluğu birbirine bağlar. Anlatacak hikayen mi var? Wattpad’de topluluğun ve teknolojinin gücüyle keşfedilmesini sağlayabilirsin. Özgün hikayeni, Wattpad’de ve yazma yolculuğun boyunca seni cesaretlendirmek için orada bulunan topluluğumuz ile paylaş. Hikayenin gişe rekoları kıracağını mı düşünüyorsun? Wattpad Stüdyoları, Wattpad’deki keşfedilmemiş yetenekli yazarları keşfeder ve onları küresel eğlence şirketlerine bağlar.

Wattpad uygulamasında premium üyeliği mevcuttur ve bu premium üyeliğinde reklam yoktur, farklı tema renkleri ve premium kitaplar mevcuttur. Ben sizlere uygulamayı MOD APK yani premium üyeliği aktif şekilde sunuyorum bu sayede rahatsız edici reklamlardan ve istediğiniz kitabı okuyabilir ve temanızı değiştirebilirsiniz.

Wattpad. Hikayelerin Yaşadığı Yer.

Hikayen Keşfedilsin
Anlatacak hikayen mi var? Wattpad’de topluluğun ve teknolojinin gücüyle keşfedilmesini sağlayabilirsin. Özgün hikayeni, Wattpad’de ve yazma yolculuğun boyunca seni cesaretlendirmek için orada bulunan topluluğumuz ile paylaş. Hikayenin gişe rekoları kıracağını mı düşünüyorsun? Wattpad Stüdyoları, Wattpad’deki keşfedilmemiş yetenekli yazarları keşfeder ve onları küresel eğlence şirketlerine bağlar.

Özgün Hikayeleri Oku
Dünya çapındaki yazarların kaleminden dökülen elliden fazla dildeki hikayeleri keşfet. Okuduğun tür ne olursa olsun -romantizm, bilim kurgu, gizem, komedi, aksiyon, macera, fantastik, genç yetişkin kurgu ya da hayran kurgu – hepsi Wattpad’de. LGBT hikayeleri, bilgisayar korsanları masalları ya da yeni tekno gerilim hikayelerini bir çırpıda bitirmek istiyorsan, hepsini ve çok daha fazlasını Wattpad’de bulabilirsin.

Hikaye Severler Topluluğuyla İletişime Geç
Wattpad’e üye olduğunda uluslararası hikaye severler topluluğunun bir parçası olursun. Diğer okuyucu ve yazarlarla iletişime geç, özgün hikayelerini yazan ve paylaşan yazarların hikayelerine yorum yaparak onları destekle. Hatta kütüphaneni arkadaşlarınla paylaşabilir, okuma listeleri oluşturabilir ve birlikte okuyabilirsiniz. Böylelikle arkadaşların ne okuduğunu bilir.

Kendi Ücretsiz Kütüphaneni Oluştur
Gittiğin her yerde, en sevdiğin hikayeleri yanında sakla. Bir hikaye bağımlısı mısın? Dizüstü bilgisayarında, tabletinde, Kindle veya iPhone’ununda olsan bile hesabını senkronize ederek kaldığın yerden devam edebilirsin.

Gişe Rekortmenlerine İlham Veren Hikayeleri Oku
Hulu’da yayınlanan Light as a Feather’ı izlediysen veya New York Times’ın çok satan yazarı Anna Todd’un After serisini okuduysan, bilmeyenleriniz için bu hikayeler ilk önce Wattpad’de keşfedildi. Eğlence endüstrisinin yeni vurgununu aradığı platforma üye ol ve yarının gişede sansasyonlar yaratacak hikayesini bugün okumaya başla.

Wattpad v9.49.0 PREMİUM MOD APK – Hikayelerin Yaşadığı Yer Yenilikleri

✔ Anı hatırlıyorsunuz - umduğunuz o öpücüğü, bir ana karakterin zaferini veya korkulan düşmanın çöküşünü. Artık Android'de bulunan Tepkiler ile en sevdiğiniz hikaye bölümlerine kişiselleştirilmiş onay damganızı koyabilirsiniz!
✔ Android'de Wattpad Premium+ aboneliği ile her ay seçtiğiniz 2 Ücretli Hikayeyi okuyun