Otherworld Legends v1.18.3 MOD APK — SINIRSIZ ELMAS HİLELİ

"Farklı zamanların ve mekanların en iyi savaşçıları, Asurendra'nın yarattığı seraba çağrılır. Birbiri ardına sınavlardan geçerler, sonunda bu diyarın ardındaki uzun zamandır gömülü sırla yüzleşmek için..."
Geliştirici
ChillyRoom
Güncellendi
18 Ağustos, 2023
Boyut
287.80 MB
Sürüm
1.18.3
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Video

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.18.5 338.77 MB 5.0 ve sonrası -
1.17.3 243.1 MB 5.0 ve sonrası -
1.16.2 218.8 MB 5.0 ve sonrası -
1.16.0 218.8 MB 5.0 ve sonrası -
1.15.1 207.1 MB 5.0 ve sonrası -
1.15.0 207.1 MB 5.0 ve sonrası -

Daha fazla versiyona bakın

Açıklama

Otherworld Legends v1.16.2 PARA HİLELİ APK, zindanlarda mücadele, aksiyon, dövüş, özel yetenekler ve macera türündeki oyunları sevenler için yapımcılığını ChillyRoom stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Oyundaki amacınız kontrolünü sağladığınız karakterle bulunduğunuz zindanlarda ilerlemek, görevleri tamamlamak ve düşmanlarınızı yenmektir. Otherworld Legends içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, tüm kahraman ve özel yeteneklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olabilirsiniz. Onlarca aşama, farklı yeteneklere sahip kahramanlar, tehlikeli yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor.

“Farklı zaman ve mekânlardan en iyi savaşçılar Asurendra’nın yarattığı seraba çağrılır. Sonunda bu diyarın ardındaki uzun süredir gömülü olan sırla yüzleşmek için birbiri ardına sınavlardan geçerler…”

Otherworld Legends | piksel roguelike aksiyon RPG’ye hoş geldiniz. Sen beklediğimiz savaşçısın. Burada şunları yapabileceksiniz:
– Sakin bambu olukları, zen avluları, büyük yeraltı zindan mezarları veya rüya gibi serap sarayı gibi güzel diğer dünyaları keşfedin.
– Ateşli öfkeye ve ezici güce sahip kahramanlarda ustalaşın.
– Tuhaf ve komik eşyalar toplayın ve en iyi yapıyı bulmak için bunların kombinasyonlarını deneyin.
– Rastgele oluşturulan zindan dünyası ile birlikte, her oyun heyecan verici bir deneyimdir.

Ana Özellikler
– Kolay Kontrol: Akıcı dövüş için süper sezgisel kontrol! Süper kombolar sadece bir dokunuş uzağınızda.
– Ayırt Edici Kahramanlar: Her biri farklı bir dövüş stiline sahip, seçebileceğiniz birçok kahraman. Yakın dövüş, menzil, büyü. Her zaman aradığınız bir fincan çay vardır.
– Her Türden Düşman: Yüksek şövalyelerden aptal sevimli canavarlara kadar çok çeşitli düşmanlar, patronlar ve sahneler. Zindanda gezinin ve bir dövüş seçin!
– Sayısız Yapı: Her türden bonus sunan bir öğe denizi toplayın. Mükemmel eşya yapılarınızı oluşturmak için eşyaları karıştırın ve eşleştirin. Dövüş stilinize en uygun eşya kombinasyonlarını keşfedin.
– Rastgele Oluşturulan Zindanlar: Rastgele düşmanlar, gizli odalar ve gizli dükkanlar gibi roguelike dünyasında karşılaşabileceğiniz tüm sürprizlere hazır olun. Bilinmeyen patronlarla savaşın ve nihai kahraman olun.
– Destekli Kontrol: Destekli kontrol, düşmanları zahmetsizce hedeflemenize ve birkaç dokunuşla muhteşem kombolar gerçekleştirmenize yardımcı olur.
– Enfes Piksel Sanatı: 2D ve 3D piksel sanat stillerinin benzersiz bir karışımı ve harika elle çizilmiş animasyonlar.

 

Otherworld Legends v1.18.3 MOD APK — SINIRSIZ ELMAS HİLELİ MOD BİLGİSİ

Sınırsız elmas ve para hileli

Otherworld Legends v1.18.3 MOD APK — SINIRSIZ ELMAS HİLELİ Yenilikleri

Tüm savaşçıların 3. Yıldönümü kutlu olsun!
*Yıldönümü sınırlı süreli etkinliği 18 Ağustos'ta başlıyor.
-Temalı dekoru toplamak ve 3. yıl dönümü lobi stili - Pearline Pond'u açmak için klasik modda veya Imba modunda düşmanları yenin!
- 3. yıl dönümü heykelinin kilidini açmak için Navy & Louis, Entropic Protozoid, Tengu, Kraken ve Asura'yı birer kez yenin.
*Sınırlı süreli takas: Diğer eşyalarla takas etmek için cilt parçalarını tüketin.
*Altın Gül menüye geri dön.