Deprem Ağı PRO v13.9.15 FULL APK — TAM SÜRÜM

Ülkemizde yaygınlaşan depremlerden dolayı, erken deprem haberi almak isteyen kullanıcıların işine yarayacağını düşündüğüm Play Store'de 25 TL ile satışa sunulan siz değerli kullanıcılarımıza özel tam sürüm full apk şeklinde  sunuyorum bu sayede uygulamadan daha fazla verim alabilir, tüm depremlerden erken haber alabilirsiniz.
Geliştirici
Futura Innovation SRL
Güncellendi
18 Eylül, 2023
Boyut
20.4 MB
Sürüm
13.9.15
Gereksinimler
Android 5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Video

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
14.2.4 19.12 MB Android 5.0 ve sonrası -
14.1.30 19.5 MB Android 5.0 ve sonrası -
14.1.11 19.5 MB Android 5.0 ve sonrası -
13.12.29 19.5 MB Android 5.0 ve sonrası -
13.11.16 20.4 MB Android 5.0 ve sonrası -
13.9.12 18.4 MB Android 5.0 ve sonrası -

Daha fazla versiyona bakın

Açıklama

Deprem Ağı PRO v13.9.15 FULL APK TAM SÜRÜM, ülkemizde yaygınlaşan depremlerden dolayı, erken deprem haberi almak isteyen kullanıcıların işine yarayacağını düşündüğüm Play Store’de 25 TL ile satışa sunulan yapımcılığını Futura Innovation SRL firmasının üstlendiği android platformun popüler en gelişmiş sistemi ile erken deprem haberi veren kullanışlı bir uygulamalardan birisidir. Uygulamanın içeriğine bakacak olursak gelişmiş deprem uyarı sistemi, gerçek zamanlı deprem tespit sistemi ile Türkiye’de çok kullanılması gereken deprem uygulamalarından birisidir. Deprem Ağı PRO v13.9.15 FULL APK TAM SÜRÜM ile uygulamada yaşanan genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel tam sürüm full apk şeklinde  sunuyorum bu sayede uygulamadan daha fazla verim alabilir, tüm depremlerden erken haber alabilirsiniz. Gerçek zamanlı deprem tespiti, gelişmiş uyarı sistemler, tüm olan bölgeleri ayrıntılı raporlama ve daha birçok şey siz değerli android kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden sağlıklı günler dilerim.

Deprem Ağı depremlerde en kapsamlı deprem uygulamasıdır ve dünyanın birçok ülkesinde sismik dalgalar ulaşmadan önce sizi uyaran tek erken deprem uyarısı sistemidir

Ana özellikler:

– Akıllı telefon ağlarını kullanarak depremlerin gerçek zamanlı tespiti
– Saniyeler önce deprem uyarısı
– Hissedilen depremlere dair kullanıcı raporları
– 0.0 büyüklüğünden başlayarak ulusal ve uluslararası sismik ağlardan elde edilen deprem verileri
– Ses sentezleyici ile deprem bildirimleri

Earthquake Network araştırma projesi, depremleri gerçek zamanlı olarak algılayabilen ve toplumu uyarabilen akıllı telefon tabanlı bir erken deprem uyarısı sistemi geliştirmektedir. Akıllı telefonlar, her cihazda bulunan ivmeölçer sayesinde depremleri tespit edebilir. Bir deprem tespit edildiğinde, uygulamanın yüklü olduğu kullanıcılar derhal uyarılır. Deprem dalgaları belirli bir hızda (5 ila 10 km/s) hareket ettiğinden, depremin zarar verici dalgalarının henüz ulaşmadığı kişiler uyarılabilir.

Ulusal ve uluslararası sismik ağlar tarafından tespit edilen depremlerle ilgili bilgilerin, sismik şebekeye bağlı olarak, genelde birkaç dakika ile birkaç saat arasında değişen bir gecikmeyle yayınlandığını unutmayın.

Deprem Ağı PRO v13.9.15 FULL APK — TAM SÜRÜM MOD BİLGİSİ

Deprem Ağı PRO v13.9.15 TAM SÜRÜM FULL APK

Deprem Ağı PRO v13.9.15 FULL APK — TAM SÜRÜM Yenilikleri

Yazılım kitaplıklarının güncellenmesi