Stickman vs Zombies v1.5.10 MOD APK — ALIŞVERİŞ HİLELİ

Çöp adam, zombi ve aksiyon türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel alışveriş hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, elinizde bulunan silahlardan farklı en iyilerini satın alabilirsiniz.
Geliştirici
Aurecas
Sürüm
1.5.10
Güncellendi
19 Mayıs 2022
Gereksinimler
5.1 ve sonrası
Boyut
67.6 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Açıklama

Stickman vs Zombies v1.5.10 MOD APK ALIŞVERİŞ HİLELİ, çöp adam, zombi ve aksiyon türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Aurecas stüdyosunun üstlendiği Play Store’da 10.000.000+ fazla indirme alan, android oyun platformunun popüler çöp adam oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız çöp adam karakteri ile birlikte karşınıza çıkan zombilere karşı mücadele etmek ve geliştirmeler yaparak daha iyi silahlar almaya çalışmaktır. Stickman vs Zombies v1.5.10 MOD APK ALIŞVERİŞ HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel alışveriş hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, elinizde bulunan silahlardan farklı en iyilerini satın alabilirsiniz. Bitmek bilmeyen zombiler, farklı silahlar, uzun soluklu oyun yapısı ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Stickman vs Zombies v1.5.10 MOD APK — ALIŞVERİŞ HİLELİ MOD BİLGİSİ

ALIŞVERİŞ HİLELİ

Stickman vs Zombies v1.5.10 MOD APK — ALIŞVERİŞ HİLELİ Yenilikleri

Çeşitli geliştirmeler.

İndirme Linkleri

Stickman vs Zombies v1.5.10 MOD APK — 67.6 MB

"Stickman vs Zombies v1.5.10 MOD APK — ALIŞVERİŞ HİLELİ" APK'sı nasıl kurulur?

1- İndirilen "Stickman vs Zombies v1.5.10 MOD APK — ALIŞVERİŞ HİLELİ" APK dosyasını indirelim.

2- Dosya yöneticisinden veya bildirim çubuğundan "Stickman vs Zombies v1.5.10 MOD APK — ALIŞVERİŞ HİLELİ" direkt olarak kurun.

guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle