Hungry Shark World v5.3.0 MOD APK — PARA HİLELİ

Köpek bağılı ve macera türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, istediğiniz farklı özelliklere sahip balıklar satın alarak daha iyi avlanabilirsiniz.
Geliştirici
Ubisoft Entertainment
Sürüm
5.3.0
Güncellendi
19 Eylül 2023
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
135.0 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
5.2.2 134.1 MB 5.0 ve sonrası
5.2.0 134.1 MB 5.0 ve sonrası
5.0.2 144.1 MB 5.0 ve sonrası
5.0.0 144.1 MB 5.0 ve sonrası
9.8.0 129.6 MB 5.0 ve sonrası

Daha fazla sürüm görüntüle

Açıklama

Hungry Shark World v5.3.0 MOD APK PARA HİLELİ, köpek bağılı ve macera türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Ubisoft Entertainment firmasının üstlendiği android oyun platformun popüler köpek balığı yönetme oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız büyük köpek balığı ile önünüze çıkan balıkları ve diğerlerini avlamak, farklı bölgeler gitmek ve görevlerinizi tamamlamaya çalışmaktır. Hungry Shark World v5.3.0 MOD APK PARA HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, istediğiniz farklı özelliklere sahip balıklar satın alarak daha iyi avlanabilirsiniz. Onlarca köpek balığı, balıklar ve avlanmayı bekleyen diğerleri, sizden kaçan avlar ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Oyunda bulunan TÜRKÇE DİL DESTEĞİ ile rahatça her şeyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

 

 

Hungry Shark World v5.3.0 MOD APK — PARA HİLELİ MOD BİLGİSİ

Sınırsız Para Hileli

Hungry Shark World v5.3.0 MOD APK — PARA HİLELİ Yenilikleri

YENİ ÖZELLİK: Koleksiyonunuzu Splash Pass 5: Runic Force ile yenileyin! En sevdiğiniz köpek balıklarını yağmalamak için Ücretsiz ve Premium seçeneklerle 60'tan fazla ödül kazanın!

Hata düzeltmeleri, yedi denizin her yerindeki hataların giderilmesi!

Daha fazla Jawsome güncellemesi yakında size doğru geliyor!!

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle