Ryuko Legend of Shadow Hunter v1.0.83 MOD APK — ÖLÜMSÜZLÜK HİLELİ

Ryuko'ya beş açık dünya bölgesi sunulacak. Bu bölgelerin savaş alanlarında acımasız gölge savaşçı düşmanları sunulacak. Her bölge dinlenme, karakter ve silah yükseltmeleri için bir Avcı Kalesi içerir. Bölgeler ayrıca savaşçı olmayan kurgusal karakterler ve düşmanlar içerir.
Geliştirici
Horizon Games Inc.
Sürüm
1.0.83
Güncellendi
20 Ocak 2023
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
100.1 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Açıklama

Ninja savaşçısı ve samuray dövüşü oynanışının harmanlandığı bir ninja gölge dövüşü savaş oyunu mu arıyorsunuz? Ryuko Legend of Shadow Hunter v1.0.83 MOD APK — ÖLÜMSÜZLÜK HİLELİ, bağımlılık yapan oyun, destansı patron dövüşleri, çevrimdışı savaşlar ve açık dünya macera oyun deneyimi ile dolu bir gölge ninja oyunudur. Yirmi yıl sonra geri dönen son gölge savaşçısı, büyükbabasını bulmak için feodal Japonya topraklarında acımasız canavarlarla karşı karşıya gelir. Gerçekçi bir çevrimdışı rpg oyunu, mmorpg değil ve ek indirme veya aktif internet bağlantısı gerektirmiyor. Ryuko Gölge Avcısı:Ninja Oyunu Feodal Japonya’da Kurome olarak bilinen bir bölge vardı. Burası gölge ninja savaşçılarının ülkesiydi ama Kurome halkı açgözlülük ve daha fazla güç arzusu yüzünden yozlaşmıştı. Daha fazla bölgeyi işgal ettiler ve daha fazla güç hırsıyla karanlıkları yayıldı. Taguchi Sensei, bu yozlaşmaya son vermek için Kurome’ye giden ama bir daha geri dönmeyen bir samuray savaşçısıydı. Ryuko, arayışı sırasında yolsuzluğu sona erdiren Taguchi Sensei’yi aramak için Kurome’ye giren genç ve cesur bir gölge avcısıdır.

Ninja savaşçısı ve samuray dövüşü oyununun bir karışımı ile bir ninja gölge dövüşü savaş oyunu mu arıyorsunuz? Ryuko Rpg, Kurome’nin beş bozuk bölgesi, bağımlılık yapıcı oyun, epik patron dövüşleri, çevrimdışı savaşlar ve açık dünya macera oyun deneyimi ile dolu bir gölge ninja oyunudur. Yirmi yıl sonra geri dönen son bir gölge savaşçısı, büyükbabasını bulmak için feodal Japonya topraklarında acımasız canavarlarla yüzleşir.
Gerçekçi bir çevrimdışı rpg oyunu ve mmorpg değil ve ek indirme veya aktif bir internet bağlantısı gerektirmez.

Ryuko Gölge Avcısı:Ninja Oyunu
Feodal Japonya’da Kurome olarak bilinen bir bölge vardı. Burası gölge ninja savaşçılarının ülkesiydi, ancak Kurome halkı açgözlülük ve daha fazla güç arzusu nedeniyle yozlaşmıştı. Daha fazla bölgeyi işgal ettiler ve karanlıkları daha fazla güç hırsı için yayılıyordu. Taguchi Sensei, bu yozlaşmaya son vermek için Kurome’ye giden ama bir daha geri dönmeyen bir samuray savaşçısıydı. Ryuko, Taguchi Sensei’nin arayışı sırasında yolsuzluğa son vermek için Kurome’ye giren genç ve cesur bir gölge avcısıdır.

Bozuk Bölgeler
Ryuko’ya beş açık dünya bölgesi sunulacak. Bu bölgelerin savaş alanlarında acımasız gölge savaşçı düşmanları sunulacak. Her bölge dinlenme, karakter ve silah yükseltmeleri için bir Avcı Kalesi içerir. Bölgeler ayrıca savaşçı olmayan kurgusal karakterler ve düşmanlar içerir.
Kara Göz Kalesi
Oyun, oyuncunun temel dövüş mekaniklerini öğrendiği kara göz kalesinde başlar. Oyuncu ilk düşmanları yener ve gizli öldürme, bitirici hareket, kesintisiz saldırılar ve iksir ve özel yeteneklerin kullanımını öğrenir. Oyuncular silahları yağmalamayı, silahları tamir etmeyi ve yükseltmeyi ve karakter seviyesini yükseltmeyi öğrenirler.

Dere Bahçesi
Burası Kurome’nin ikinci bölgesi. Ryuko, Creek Garden’da daha acımasız gölge savaşçı düşmanlarıyla karşı karşıya. Oyuncu, dinlenmek için güvenli bir yer olan bir avcının kalesini keşfeder. Oyuncu ayrıca inanç bahçesinin savaş alanındaki ilk avcıyla da karşı karşıya.

Mangle Woods
Gizli modda oynanmak üzere tasarlanmış bir gizli bölge. Oyuncu, yalnızca arkadan yapılan gizli saldırılarla öldürülebilen ateşli iblis düşmanlarını yener. Oyuncunun bu bölgede ilerlemek için gizliliği kullanarak bir strateji izlemesi gerekiyor.

ıssız kale
Ryuko, burada daha fazla canavar, ninja, ateşli iblis ve avcıyla karşı karşıya kalan Kurome’nin geniş ve açık bir bölgesini araştırıyor.

Bakanlık Kasabası
Ryuko, bu bölgenin savaş alanlarında bakanlık avcılarıyla karşı karşıya. Taguchi Sensei’yi serbest bırakmak için tüm bakanlık avcılarının yenilmesi gerekiyordu.

Oyun boyunca ayrıntılı karakterlerle karşılaşacak, önemli noktaları keşfedecek ve Kurome’nin gizli güzelliğini ortaya çıkaracaksınız. Farklı türde düşmanları yenmek için farklı türde kılıçlar, iksir ve beceriler kullanacaksınız Bu, ninja suikastçı ve gölge dövüşü oyun becerilerini karıştırmak ve eşleştirmek için mükemmel bir savaş alanı olacaktır.

Epik Patron Dövüşleri
Bu rol yapma ninja oyunu, muazzam genişlik ve güzellikteki topraklarda destansı patron dövüşleriyle karşı karşıya kalan son bir gölge savaşçı olarak oynamanızı sağlar. Her düşman AI farklıdır ve onları yenmek için belirli bir strateji gerektirir. Efsanevi gölge savaşçısı yöntemleriyle eğitilmiş Ryuko’nun nihai amacı, cesur gölge savaşçısı olarak oynamak, büyükbabanı kurtarmak ve yolsuzluğa son vermek.

Özellikler:
Karakter seçimi
Birçok patron düşmanı
Birçok kılıç türü
Birçok iksir türü
Gizli modu
ölüm hareketi
Hızlı yolculuk
Gerçekçi savaş alanları

Japon rpg çevrimdışı dövüş oyunlarının hayranları için
Bu aksiyon rpg, samuray savaşçı düşmanlarıyla en iyi kılıç dövüşü çevrimdışı oyunlardır. Zorlu oyunları seviyorsanız ve gerçekçi grafiklere sahip çevrimdışı mmorpg olmayan oyun arıyorsanız, aradığınız şey bu. Şimdi ücretsiz indirin ve saf dövüş oyununun eğlencesini yaşayın.

Ryuko Legend of Shadow Hunter v1.0.83 MOD APK — ÖLÜMSÜZLÜK HİLELİ MOD BİLGİSİ

Ölümsüzlük Hileli

Ryuko Legend of Shadow Hunter v1.0.83 MOD APK — ÖLÜMSÜZLÜK HİLELİ Yenilikleri

Hata düzeltmeleri
Rampa üzerinde yürüdükten sonra kılıç hatası
-Yenilen düşman, bir şey temasla düşmanın sağlığını alırdı

İndirme Linkleri

Ryuko Legend of Shadow Hunter v1.0.83 MOD APK İNDİR — 100.1 MB [Alternatif Link] Ryuko Legend of Shadow Hunter v1.0.83 MOD APK İNDİR — 100.1 MB

"Ryuko Legend of Shadow Hunter v1.0.83 MOD APK — ÖLÜMSÜZLÜK HİLELİ" APK'sı nasıl kurulur?

1- İndirilen "Ryuko Legend of Shadow Hunter v1.0.83 MOD APK — ÖLÜMSÜZLÜK HİLELİ" APK dosyasını indirelim.

2- Dosya yöneticisinden veya bildirim çubuğundan "Ryuko Legend of Shadow Hunter v1.0.83 MOD APK — ÖLÜMSÜZLÜK HİLELİ" direkt olarak kurun.

guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle