Tinder GOLD v13.2.0 MOD APK — GOLD ÜYELİK HİLELİ

Arkadaşlık, aşk, flört ve evlilik için çoğunlukla kullanılan siz değerli kullanıcılarımıza özel GOLD ÜYELĞİ AKTİF bir şekilde sunuyorum bu MEGA MOD APK içerisinde Tinder PLUS aktif, reklamlar kaldırıldı, Sınırsız BEĞENİ, Sınırsız FİŞ ve günde beş kere SuperLike kullana bilme gibi daha birçok android kullanıcılarını bekliyor.
Geliştirici
Tinder
Sürüm
13.2.0
Güncellendi
20 Şubat 2022
Gereksinimler
7.0 ve sonrası
Boyut
55.0 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
13.19.0 55.0 MB 7.0 ve sonrası
13.3.0 55.0 MB 7.0 ve sonrası
v12.15.0 44.0 MB 7.0 ve sonrası

Açıklama

Tinder v13.2.0 MEGA MOD APK GOLD ÜYELİK, arkadaşlık, aşk, flört ve evlilik için çoğunlukla kullanılan yapımcılığını Tinder firmasının üstlendiği android platformun popüler yeni arkadaşlıklar kurma uygulaması diyebilirim. Uygulamanın içeriğine bakacak olursak gittiğiniz herhangi bir ülkede bir arkadaşlık arama, insanlar ile iletişim olanağı sağlayan çok güvenilir yeni bir arkadaşın diyebilirim. Tinder v13.2.0 MEGA MOD APK GOLD ÜYELİK ile uygulama içerisinde gerçek para ile satılan GOLD üyeliğinden dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel GOLD ÜYELĞİ AKTİF bir şekilde sunuyorum bu MEGA MOD APK içerisinde Tinder PLUS aktif, reklamlar kaldırıldı, Sınırsız BEĞENİ, Sınırsız FİŞ, günde beş kere SuperLike kullana bilme gibi birçok GOLD özellikler içerisinde bulunduğu efsane MEGA HİLEYİ sizlere sunuyorum. 30 milyara yakın eşleşme, yeni arkadaşlıklar, flört ve daha birçok şey siz değerli android kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli günler dilerim.

Tinder diğer arkadaşlık uygulamalarına benzemez. Yalnızca sıradan bir sosyal medya uygulaması da değil. Tinder seninle aynı ilgi alanlarına sahip insanlarla tanışmanı sağlar. Yeni arkadaşlıklar, aşk, evlilik arıyorsan veya sadece buluşup sohbet etmek istiyorsan Tinder seni doğru kişiyle eşleştirecektir. Yeni insanlarla tanışmak ve bunu yaparken eğlenmek için en kolay yol!

Bugüne kadar 30 milyar eşleşme sağlayan Tinder®, yeni insanlarla tanışmak isteyenler için dünyanın en popüler uygulaması. Bizi, yeni insanlarla tanışmanı sağlayan o çok güvendiğin arkadaşın gibi düşünebilirsin. Nereye gidersen git insanlarla buluşma yardımcı olabiliriz! Buraya yeni insanlarla tanışmak, sosyal çevreni genişletmek, seyahat ettiğin yerlerde yaşayan insanlarla buluşmak veya hayatı dolu dolu yaşamak için geldiysen, doğru yerdesin. Bize boşu boşuna dünyanın en havalı arkadaşlık sitesi demiyorlar! . Her gün 26 milyondan fazla eşleşmenin kıvılcımını çakıyoruz. Kaç flört uygulaması bunu yapabilir ki?

Tinder – En iyi arkadaşlık uygulaması:
Eşleş. Sohbet et. Buluş. Tinder’ı kullanmak son derece eğlenceli ve çok kolay: Birini beğenmek için Sağa Kaydırma™ özelliğini, pas geçmek için Sola Kaydırma™ özelliğini kullan. Beğendiğin biri de seni beğenirse, eşleştiniz demektir! Kurduğumuz sistem sayesinde, sadece her iki taraf da birbirini beğenirse eşleşme gerçekleşir. Stres yok. Reddedilme korkusu yok. İlgini çeken profilleri incele, eşleşmelerinle çevrimiçi sohbet et ve sonra da telefonunu bir kenara bırakıp gerçek dünyada onlarla buluşarak yepyeni bir deneyim yaşa.

Hadi başlayalım. Çöpçatanlık uygulamasını indir ve yeni insanlarla tanışmaya başla. Gittiğin her yere giden çöpçatanlık uygulaması! Unutma, eğer kararsız kalırsan sağa kaydır. Ne kadar seçeneğin olursa, hayat o kadar tatlı olur.

Dünyanın en büyük ve en ateşli bekârlar topluluğuna sahip arkadaşlık sitesi Tinder’e hoş geldin!

GOLD DÜNYASINA KATIL

Tinder Gold™ abonesi olarak, birinci sınıf bir Tinder deneyimi yaşayabilirsin: Passport, Rewind, sınırsız beğeni hakkı, her gün 5 Super Like, ayda bir Boost ve daha gelişmiş profil ayarları gibi özellikler seni bekliyor. Dur, daha bitmedi! Sürprizi sona sakladık. Seni beğenen kişileri, onları bulmana gerek kalmadan sana gösteren Gold Eşleşme özelliğiyle, sonuçsuz arayışlara son verip zamandan tasarruf edeceksin. Bunu kişisel çöpçatanlık hizmetin olarak düşün! 7 gün 24 saat boyunca, senin tarafından beğenilmeyi bekleyen eşleşme adaylarını karşına çıkaracak. Sadece arkana yaslan ve buz gibi içeceğini keyifle yudumlarken profilleri kaydırmaya başla. Dünyanın en ateşli arkadaşlık uygulaması eşleşmelerini kolayca bulmana yardımcı olsun!

———————————–

Tinder Plus veya Tinder Gold satın almaya karar verirsen, ödeme Google Play hesabın üzerinden gerçekleşecek ve satın aldığın aboneliğin süresi dolduktan sonraki 24 saat içinde aboneliğin yenilenecektir. Otomatik yenilemeyi, satın alma işlemi gerçekleştikten sonra istediğin zaman Play Store’daki ayarlardan kapatabilirsin. Mevcut Tinder Plus abonelikleri 9,99 $/Ay’dan başlamaktadır ve bir aylık, 6 aylık ve 12 aylık abonelik paketleri mevcuttur. Mevcut Tinder Gold abonelikleri 14,99 $/Ay’dan başlamaktadır ve bir aylık, 6 aylık ve 12 aylık abonelik paketleri mevcuttur. Fiyatlar ABD doları üzerindendir ve ABD dışındaki ülkelerde farklı olup haber vermeden değişim gösterebilir. Satın alınan aktif abonelik süresi boyunca abonelik iptal edilemez. Eğer Tinder Plus veya Tinder Gold almaya henüz karar vermediysen, Tinder’ı ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsin.

 

Tinder GOLD v13.2.0 MOD APK — GOLD ÜYELİK HİLELİ Yenilikleri

Çeşitli hata düzeltmeleri ve geliştirmeler.