MOD

Speedtest by Ookla v5.2.0 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK

İnternet hızınızı öğrenmek isteyen kullanıcılarımız için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel premium kilitler açık hileli, reklamsız bir şekilde sunuyorum bu sayede uygulamadan daha fazla verim alabilir, internet hızınızı ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Geliştirici
Ookla
Güncellendi
21 Ekim, 2023
Boyut
46.1 MB
Sürüm
5.2.0
Gereksinimler
Android 6.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
5.0.5 46.1 MB Android 6.0 ve sonrası -
4.8.9 32.41 MB Android 6.0 ve sonrası -
4.8.6 40.6 MB Android 6.0 ve sonrası -
4.8.4 40.6 MB Android 6.0 ve sonrası -
4.8.3 31.1 MB Android 6.0 ve sonrası -

Açıklama

Speedtest by Ookla v5.2.0 MOD APK PREMİUM KİLİTLER AÇIK, vpn kullanmak ve internet hızınızı öğrenmek isteyen kullanıcılarımız için tavsiye ettiğim yapımcılığını Ookla firmasının üstlendiği android platformun popüler internet hızı öğrenmek uygulamalarından birisidir. Uygulamanın içeriğine bakacak olursak kullandığınız wifi yada mobil verinizin hızınızı  tek dokunuşla öğrenebilirsiniz. Speedtest by Ookla v5.2.0 MOD APK PREMİUM KİLİTLER AÇIK ile uygulamada yaşanan genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel premium kilitler açık hileli, reklamsız bir şekilde sunuyorum bu sayede uygulamadan daha fazla verim alabilir, internet hızınızı ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz. İndirme ve yükleme hızınızı keşfedin, ping ölçümünüzü yapın, vpn kullanmak ve daha birçok şey siz değerli android kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli günler dilerim.

Speedtest by Ookla v5.2.0 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK MOD BİLGİSİ

PREMİUM KİLİTLER AÇIK

Speedtest by Ookla v5.2.0 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK Yenilikleri

Speedtest uygulamasını daha da iyi hale getirmek için birkaç güncelleme ekledik. Önermek istediğiniz başka bir şey var mı? Sizden haber almayı çok isteriz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle