CallMaster Çağrı Kaydedici v7.1 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK

Android cihazlar için ücretsiz bir çağrı kaydedici uygulamasıdır. Uygulama, telefon görüşmelerini otomatik olarak kaydedebilir ve ayrıca manuel kayıt yapma seçeneği de sunar. Premium kilidin açık olduğu sürümü, reklamsız kullanım ve daha fazla özellik sunar.
Geliştirici
Glad Appvestor
Sürüm
7.1
Güncellendi
22 Şubat 2023
Gereksinimler
Android 5.0 ve sonrası
Boyut
14.5 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

CallMaster Çağrı Kaydedici v7.1 MOD APK PREMİUM KİLİTLER AÇIK, Android cihazlar için ücretsiz bir çağrı kaydedici uygulamasıdır. Uygulama, telefon görüşmelerini otomatik olarak kaydedebilir ve ayrıca manuel kayıt yapma seçeneği de sunar. Premium kilidin açık olduğu sürümü, reklamsız kullanım ve daha fazla özellik sunar. CallMaster Çağrı Kaydedici, güvenli bir şekilde kayıt yapmak için yüksek kaliteli kayıt teknolojisi kullanır. Ayrıca, kaydedilen aramaları istediğiniz zaman dinleyebilir veya silinebilirsiniz. Bu uygulama ayrıca, arama filtreleme özelliği sunar. Bu özellik sayesinde, belirli numaralardan gelen aramaları engelleyebilir veya yalnızca belirli numaralardan gelen aramaları kaydedebilirsiniz. CallMaster Çağrı Kaydedici’nin Premium sürümü, uygulamadaki tüm özellikleri kullanmanıza olanak tanır. Premium sürümde, reklamlar da kaldırılmıştır. CallMaster Çağrı Kaydedici, güvenli ve kullanımı kolay bir arama kayıt uygulaması arayanlar için mükemmel bir seçenektir. CallMaster Çağrı Kaydedici, işletmeler ve bireysel kullanıcılar için oldukça faydalı bir uygulama olabilir. Uygulama, telefon görüşmelerinin kaydedilmesinin yasal olduğu bazı ülkelerde yasal olarak kullanılabilir. Ancak bazı ülkelerde telefon görüşmelerini kaydetmenin yasal olmadığını unutmayın. Bu nedenle, kullanmadan önce yerel yasalara uygun olduğundan emin olmanız gerekir.

CallMaster Çağrı Kaydedici v7.1 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK MOD BİLGİSİ

PREMİUM KİLİTLER AÇIK

CallMaster Çağrı Kaydedici v7.1 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK Yenilikleri

Performans geliştirmeleri.
guest
4 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Rıza
Rıza
3 ay önce

Merhaba telefona yükledim kayıt yapıyor fakat dinleyince ne benim nede karşı tarafın sesi hiç gelmiyor.Ben ayarlarını mı yapamadım acaba

İsmail Akçay
Admin
3 ay önce
Yanıtlanan:  Rıza

Bende herhangi bir sorun yaşamadım. beki telefonunuz bu sürümle uyuşmazlığı var veya ayarlarda bir hata vardır..

fikret
fikret
3 ay önce

track view uygulamasını modlayabilirmisiniz

Mert Sevil
Editor
3 ay önce
Yanıtlanan:  fikret

Uygulamanın durumuna göre bakıp modlamaya çalışacağız, iyi günler dileriz..