Score Hero 2 v1.01 MOD APK — CAN HİLELİ

Seni kimse tanımıyor ama potansiyelin olağanüstü. Bütün dünyanın yeteneklerini görmesi için yeteneklerinin açığa çıkmaları gerektiğini biliyorsun! Şut atarak, pas yaparak ve süperstarlığa giden yolda ilerleyerek Kahramanını ışıltılı bir kariyere başlat!
Geliştirici
First Touch Games Ltd.
Sürüm
1.01
Güncellendi
22 Nisan 2021
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Boyut
388.4 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
2.30 206.8 MB 6.0 ve sonrası
2.20 201.8 MB 6.0 ve sonrası
2.02 427.7 MB 6.0 ve sonrası
2.01 441.5 MB 6.0 ve sonrası

Açıklama

Score Hero 2 v1.01 CAN HİLELİ APK, şut atma ve futbol türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını First Touch Games firmasının üstlendiği oyunun ikinci bir versiyonu olan popüler futbol oyunlarından birisidir. Birinci oyundanda bildiğiniz gibi temel amacınız kendi potansiyelinizi keşfederek şutları isabetli atmak, pas yapıp süperstar bir futbolcu olmaya çalışmaktır. Score Hero 2 v1.01 MOD APK ile oyunda yaşanan genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız can hileli şekilde sunuyorum oyun daha yeni çıkış yaptığı için para hilesini daha üzerinde çalışmaktayız bu hile sayesinde oyunu sıkılmadan, rahatça oynayabilirsiniz. Gelişmiş yeni grafikler, efsane spiker Arlo White sesiyle oyunu iliklerinizde hissetme, yeni oyun ile karakterinizi daha fazla düzenleyebilme ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Score Hero 2 v1.01 MOD APK — CAN HİLELİ Yenilikleri

  • YENİ BİR KAHRAMAN! Ödüllü, liste başı, popüler mobil oyununun yepyeni bölümü geldi! Artık resmi lisanslı, GERÇEK kulüpler ve ligler de var! Score! Hero hiç olmadığı kadar iyi görünüyor ve oynanıyor!
  • Yeni oyun ile daha birçok özellik eklendi ve geliştirildi şimdi sadece tek yapmanız gereken oyunu indirmek.

İndirme Linkleri

Score Hero 2 v1.01 MOD APK İNDİR — 388.4 MB

"Score Hero 2 v1.01 MOD APK — CAN HİLELİ" APK'sı nasıl kurulur?

1- İndirilen "Score Hero 2 v1.01 MOD APK — CAN HİLELİ" APK dosyasını indirelim.

2- Dosya yöneticisinden veya bildirim çubuğundan "Score Hero 2 v1.01 MOD APK — CAN HİLELİ" direkt olarak kurun.