Russian Village Simulator 3D v1.3 MOD APK — PARA HİLELİ

Çiftçilik, köy ve simülasyon oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla zevk alabilir, markette bulunan tüm eşya ve ekipmanları satın alabilirsiniz.
Geliştirici
Zealand Team
Sürüm
1.3
Güncellendi
23 Ocak 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
102.7 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
1.4.4 139.2 MB 4.4 ve sonrası
1.3.1 91.3 MB 4.4 ve sonrası

Açıklama

Russian Village Simulator 3D v1.3 MOD APK PARA HİLELİ, çiftçilik, köy ve simülasyon oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Zealand Team stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun yeni çıkan çiftlik oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız karakter ile birlikte açık dünyada köyde bulunan diskodan tutun yarışlara kadar, köyde bulunan insanlar ile kavga bile edebilirsiniz köy hayatını iliklerinize kadar hissedebileceğiniz en efsane oyun diyebilirim. Russian Village Simulator 3D v1.3 MOD APK PARA HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla zevk alabilir, markette bulunan tüm eşya ve ekipmanları satın alabilirsiniz. Onlarca köy halkı, inekler ve hayvanlar, tarımsal faaliyetler, balıkçılık ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Russian Village Simulator 3D v1.3 MOD APK — PARA HİLELİ Yenilikleri

Russain Köyü'nde kış! Oyuncakları topla ve hediyeleri al!

İndirme Linkleri

Russian Village Simulator 3D v1.3 MOD APK — 102.7 MB

"Russian Village Simulator 3D v1.3 MOD APK — PARA HİLELİ" APK'sı nasıl kurulur?

1- İndirilen "Russian Village Simulator 3D v1.3 MOD APK — PARA HİLELİ" APK dosyasını indirelim.

2- Dosya yöneticisinden veya bildirim çubuğundan "Russian Village Simulator 3D v1.3 MOD APK — PARA HİLELİ" direkt olarak kurun.