Truecaller PRO v11.74.6 PREMİUM GOLD APK — ARAYAN KİMLİĞİ GÖRME

Uygulumanın türkçesi "gerçek arayan" yani anlamında çıkaracağınız gibi, bu size bilmediğiniz numara var ise yazdığınız telefon numarasının kim olduğunu öğrenebileceğiniz çok ilgi çekici bir uygulama. Bu uygulama hiç bir şekilde Google Play Store'da göremezsiniz çünkü uygulama kaldırılmıştır ama uygulama hala hizmet vermeye devam etmekte. Şimdi bu saydığım özelliklere sahip bu uygulamayı Premium Gold APK olarak sizlere sunmaktayım.
Geliştirici
Truecaller
Güncellendi
23 Ağustos, 2021
Boyut
69.4 MB
Sürüm
v11.74.6
Gereksinimler
5.1 ve sonrası
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
13.31.6 74.6 MB 5.1 ve sonrası -
12.50.6 83.2 MB 5.1 ve sonrası -
12.48.5 104.5 MB 5.1 ve sonrası -
12.44.201 83.2 MB 5.1 ve sonrası -
12.23.6 101.0 MB 5.1 ve sonrası -
v12.1.5 103.1 MB 5.1 ve sonrası -

Daha fazla versiyona bakın

Açıklama

Uygulumanın türkçesi “gerçek arayan” yani anlamında çıkaracağınız gibi, bu size bilmediğiniz numara var ise yazdığınız telefon numarasının kim olduğunu öğrenebileceğiniz çok ilgi çekici bir uygulama. Uygulamda iki tane beğendiğim özellik var birincisi arayan kişi her kimse rehberinizde kayıtlı olmasa bile size kime ait olduğunu çok hızlı bir şekilde öğrene bilme şansı sunmaktadır gidip numarasını kopyalayıp, uygulamaya yapıştırıp bulamanıza bile gerekmiyor direk karşınızda ismi çıkacaktır tabi bazı numarala olmaya bilir ama size şunu söyliyim benim araştırdığım numraların hepsi çıktı kesinlikle nadir bu olaya olabilir. Uygulama size gelen gizli numaralara karşı koruya bilme seçeneğide mevcut gizli numaralardan gelen aramaları kapata bilme şansınız vardır hemde hiç uğraşmadan tek butona basarak gizliden gelen numaralı kapatabilirsiniz. Uygulamanın yapımcılığını True Software Scandinavia AB şirketinin üstelendiği çok kullanışlı ve vazgeçilmez uygulamarından biridir. Bu uygulamanın beğendiğim ikinci özellik ise telefonunuzda kayıtlı olmayan her hangi numara sizi aradığında spam olan numaraları telefonuzdan engeleme özelliği mevcuttur yani şu şekilde Dolandırıcı ve ya başka biri sizi arıyor ise bu uygulama size kaç kişinim numarayı spamlandığını alt kısımda gösterecektir ve bu uygulama sayesinde gelen arama otomatikmen reddedilecektir isterseniz bu özelliği kapata bilme şansınız var ama size her zaman arayan kişinin kim olduğunu ve kaç kişinin spamladığını gösterecektir. Bu uygulama hiç bir şekilde Google Play Store’da göremezsiniz çünkü uygulama kaldırılmıştır ama uygulama hala hizmet vermeye devam etmekte. Şimdi bu saydığım özelliklere sahip bu uygulamayı Premium Gold APK olarak sizlere sunmaktayım.

Truecaller PRO v11.74.6 PREMİUM GOLD APK — ARAYAN KİMLİĞİ GÖRME Yenilikleri

Truecaller Voice ile Grup çağrıları ile tanışın!

Sohbet veya MMS üzerinden paylaşılan fotoğrafların ve videoların tam ekran önizlemeleri

Bu belirsiz zamanlarda size yardımcı olmak için, Hindistan genelinde Covid tarafından belirlenmiş hastanelerin bir dizinini ekledik. Bu, şehrinizdeki hastanelerin telefon numaralarına ve adreslerine kolay erişim sağlayacaktır. Lütfen bir maske takın ve güvende kalın. Size ve sevdiklerinize en iyi sağlıkları diliyoruz.

ETİKETLER