iDoser Premium v10.0.0 PREMİUM APK — TAM SÜRÜM

Dünya çapında 10 milyondan fazla kişi tarafından kullanılıyor! Bu, beyin dalgalarınızı simüle edilmiş bir duruma ulaşmanıza yardımcı olabilecek şekilde senkronize etmenin kanıtlanmış, güvenli ve bilimsel bir yöntemidir.
Geliştirici
I-Doser.com
Sürüm
10.0.0
Güncellendi
24 Mart 2022
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
107.3 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

iDoser, orijinal ana akım ses indüksiyon ürünüdür. Kotaku, LA Weekly, Vice, OWNI, Wired, CNN, Fox News, NBC, Spike TV, ABC, Bay 9 News ve çok daha fazlası tarafından kapsanmaktadır. Bu, iDoser marka simülasyon deneyimlerinin orijinal ve tek resmi kaynağıdır.

Oradaki ucuz taklitlere aldanmayın! GERÇEK ANLAŞMA biziz!

iDoser Cloud aracılığıyla sağlanan ve yönetilen 150’DEN FAZLA son derece gelişmiş binaural beyin dalgası dizisi içeren 20+ doz dahil!

Her simülasyona özel olarak uyarlanmış entegre ortam ses manzaraları. Bu “beyaz gürültü”, doğa sesleri veya meditasyon müziği değildir. Bunlar, yıllarca süren araştırma ve geliştirmeyle desteklenen güçlü bir şekilde gelişmiş dizilerdir.

SlipStream Dozları. Izgara biçiminde bir tasarım kullanarak yolculuğunuzu görsel olarak mümkün olan en kolay şekilde tasarlarsınız.

Gerçek zamanlı ayar. Mümkün olan en iyi sonuçlar için anında deneyiminize ince ayar yapın! Kendin Yap veya Nasıl Yapılır kullanıcıları için bu, bir deneyimi iyileştirmenize yardımcı olabilir.

Başarıyı garantilemek için entegre güçlü sesli yönlendirmeli yöntemler sunar! Sekanslarımızı yaptığımız kadar yöntemlerimize de araştırma ve geliştirme koyarız. Harika sonuçlar için Deneyim Yöntemini deneyin.

Hyperskin Engine, uygulamayı istediğiniz şekilde tasarlamanıza olanak tanır. Sadece sıkıcı Açık ve Karanlık değil, aynı zamanda birçok heyecan verici seçenek.

Moodscape Görselleştirmeleri, deneyiminiz için güçlü Kromaterapi görselleri seçmenize olanak tanır.

iDoser, kanıtlanmış ve etkili sıralamaya dayalı, hareket halindeki tek mobil beyin dalgası değiştirme aracıdır. Tek ihtiyacınız olan kaliteli bir çift kulaklık.

Video

iDoser Premium v10.0.0 PREMİUM APK — TAM SÜRÜM MOD BİLGİSİ

tam sürüm apk

iDoser Premium v10.0.0 PREMİUM APK — TAM SÜRÜM Yenilikleri

BEKLEDİĞİNİZ GÜNCELLEME!
Yüzlerce geliştirme.
Şimdi 150'den fazla binaural doz.
Birkaç yeni ücretsiz doz.
Yeni Moodscape Görselleştirmeleri.
Yeni Hiperskinler.
iDoser Radyo'ya erişim.
Binaural Blog entegrasyonu.
Tamamen güncellenmiş öğreticiler.
Çok çok fazla.

guest
2 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Furkan
Furkan
6 ay önce

Hala kilitli görünüyor doseslar. Tekrar düzenleme yapabilir misiniz?