MORTAL KOMBAT Mobile v3.6.0 MOD MENÜ APK — YÜKSEK HASAR HİLELİ

MORTAL KOMBAT'ın abartılı, içgüdüsel dövüş hareketini deneyimleyin! Bu görsel olarak çarpıcı dövüş ve kart toplama oyunu ile yeni nesil oyunların gücünü mobil cihazınıza ve tablet cihazınıza taşıyın. Mortal Kombat savaşçılarından oluşan seçkin bir ekip kurun ve dünyadaki en büyük dövüş turnuvasında kendinizi kanıtlayın!
Geliştirici
Warner Bros. International Enterprises
Sürüm
3.6.0
Güncellendi
25 Mart 2022
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
1.2 GB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
5.0.0 975.2 MB Cihaza göre değişir
4.2.0 952.0 MB Cihaza göre değişir
4.1.0 937.1 MB Cihaza göre değişir
4.0.1 930.9 MB Cihaza göre değişir
4.0.0 955.1 MB Cihaza göre değişir
3.7.1 955.1 MB Cihaza göre değişir

Daha fazla sürüm görüntüle

Açıklama

Aksiyon, dövüş ve kıyasıya mücadele oyunlarını sevenler için denemenizi tavsiye ettiğim yapımcılığını Warner Bros firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Oyundaki amacınız bulunduğunuz ringde karakterleriniz rakip takıma karşı mücadele etmek ve kazanmaktır. Mortal Kombat içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD MENÜ APK yani yüksek hasar hileli olarak sunuyorum bu sayede düşmanlarınızı bir vuruş ile yere serebilir, savaş alanının yenilmez takımlarını yönetebilirsiniz. Güçlü rakipler, bitmek bilmeyen dövüşler, farklı yeteneklere sahip karakterler ve dahası sizleri bekliyor.

MK11 KARAKTERLERİ
MK11 ekibi, düşmanlarınıza acı çektirmek için benzersiz yetenekler ve güçlü ekip sinerjileriyle dolu, son derece çok yönlüdür. MK11 koleksiyonu, MK11 Raiden, Scorpion, Jade, Sub-Zero, Kabal ve Skarlet’i içerir ve konsoldaki benzerleri kadar ölümcüldürler! Aynı Ölümcül Darbeyi bile yapıyorlar!

AĞIR 3’E 3 MÜCADELEDE MÜCADELE
Kendi Mortal Kombat savaşçı ekibinizi oluşturun ve deneyim, yeni özel saldırılar ve güçlü eserler kazanmak için onları savaşa yönlendirin. Team Ronin, Team Nightmare ve Team Day of the Dead gibi düşmanlarınıza karşı avantaj elde etmek için benzersiz sinerjilerle savaşçıları bir araya getirin!

CCG – BÜYÜK BİR TAKVİM OLUŞTURUN
Bu oyun nihai CCG! Scorpion, Johnny Cage, Sub-Zero, Cassie Cage, Ermac ve diğerleri gibi gaziler dahil 130’dan fazla Mortal Kombat karakteri toplayın. Mortal Kombat Mobile’a kana susamış Vampiress Mileena, futbol şampiyonu Kombat Cup Sonya Blade, gizemli Klassic Reptile ve savaşçı prenses Ronin Kitana gibi yeni eklemeleri keşfedin.

MORTAL KOMBAT Mobile v3.6.0 MOD MENÜ APK — YÜKSEK HASAR HİLELİ MOD BİLGİSİ

MORTAL KOMBAT Mobile v3.6.0 yüksek hasar hileli: Tek vuruşta düşmanları yenebilirsiniz.

MORTAL KOMBAT Mobile v3.6.0 yüksek defans hileli: ölümsüzlük hilesi diyebiliriz.

MORTAL KOMBAT Mobile v3.6.0 MOD MENÜ APK — YÜKSEK HASAR HİLELİ Yenilikleri

Diamond MK11 Fujin ile tanışın! Fujin rüzgarı kontrol eder ve düşmanını uzakta tutmak için ölümcül Kasırgaları serbest bırakır. MK11 Fujin ile durdurulamaz bir ekip oluşturun. Elder Gods'ın yeni Elder Wind Tower'da yardımınıza ihtiyacı var. Garantili bir Elmas için zirveye ulaşın ve yol boyunca yeni Elder Wind Tower Equipment toplayın. Ayrıca, daha sorunsuz bir deneyim için iki yeni Vahşilik, Yetenek Ön Ayarı ve kullanılabilirlik iyileştirmesi ekledik.