Dark Days Zombie Survival v1.7.5 MOD APK — PARA HİLELİ

Dünya bir zombi salgınının ardından çok tehlikeli bir hayata dönüştü ve içerisinde çok az hayatta kalan insanlardan biri olarak mücadele edecek kendinize ait yaşam alanı kurup zombileri yok edeceksiniz.
Geliştirici
Blayze Games L.L.C.
Sürüm
v1.7.5
Güncellendi
26 Nisan 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
442.5 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
1.7.2 414.8 MB 4.4 ve sonrası

Açıklama

Dark Days Zombie Survival, dünya bir zombi salgınının ardından çok tehlikeli bir hayata dönüştü ve içerisinde çok az hayatta kalan insanlardan biri olarak mücadele edecek kendinize ait yaşam alanı kurup zombileri yok edeceksiniz. Bulunduğunuz şehirde mutasyona uğraşmış milyonlarca zombiler var ve gerçekten hayatta kalmak istiyorsanız kendi bölgenizi kurup inşa etmeniz gerekir. Etraftaki kaynakları toplayarak kendinize ait sığınak ve craft yapabileceğiniz kullanılabilir bir çok eşya yapabilirsiniz. Oyun çok zor olduğu için para sıkıntısı çeken kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli olarak indirip bir çok silah ve ekipmanları satın alarak yenilmez bir zombi avcısına dönüşe bilirsiniz. Keşfedilmemi bir çok bölge, mutasyon geçirmiş zombiler, yüzlerde ekipman ve siz android oyun sevenleri bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Dark Days Zombie Survival v1.7.5 MOD APK — PARA HİLELİ Yenilikleri

Hata düzeltmeleri

Performans Optimizasyonu

İndirme Linkleri

Dark Days Zombie Survival v1.7.5 MOD APK İNDİR — 442.5 MB

"Dark Days Zombie Survival v1.7.5 MOD APK — PARA HİLELİ" APK'sı nasıl kurulur?

1- İndirilen "Dark Days Zombie Survival v1.7.5 MOD APK — PARA HİLELİ" APK dosyasını indirelim.

2- Dosya yöneticisinden veya bildirim çubuğundan "Dark Days Zombie Survival v1.7.5 MOD APK — PARA HİLELİ" direkt olarak kurun.