Mod nedir? Değiştirilmiş oyunlar ve uygulamalar hakkında bilinmesi gerekenler

Google News android game mod

MOD NEDİR?

Mod Uygulamalar/Oyunlar, basit terimlerle, Ücretli özellikler, Reklamsız, Emulator/Root’ta çalışır/tek vuruşta öldürme, Sınırsız jeton/kilitsiz karakterler vb. gibi bazı Oyun özellikleri gibi bazı ek özellikler elde etmek için resmi Sürümlerin değiştirilmiş sürümleridir.

Mod Apk’ler Güvenli mi?

apkdelisi.net gibi Güvenilir web sitelerinden indirirseniz bunları kullanmak güvenlidir. Sitemiz Güvenilirdir ve Güvenilir Modcular tarafından test edilip paylaşılmaktadır. Güvenilmeyen sitelerden indirirseniz, uygulamaları simgesiz koyarak Virüs veya reklam yazılımları vb. Ekleyebilirler ve kurulumdan sonra telefonda görünmezler, ancak verilerinizi ve gizliliğinizi çok etkilerler.

Neden Mod apks Crash/Güncellemeler/Hatalar İstiyor?

Bu apkların geliştiricileri, Uygulamalarını Korumak için bazı Korumalar veya bazı imza doğrulamaları ekleyebilir. Yani hileli modlara gelince, bunları kırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve onları satın alamayan, kilidini açamayan veya kullanamayan birçok kişiye yardımcı oluyoruz.

1) Çökme:

Mod, Android 12 veya 13 veya düşük kaliteli cihazlar gibi birkaç cihazı desteklemediği için birkaç cihaz için çökebilirler. Çünkü koruma modderlerini düzeltmek için, bunları düzeltmek için uygulamaları öldürür. belki bu öldürmeler birkaç cihaz için işe yarayabilir veya işe yarayabilir!

2) Çalışıyor ancak 2. kez kullanım çökmesi ?:

Bu yüzden cihazınızda ilk kez çalışıyor vut tekrar açtıktan sonra imzayı kontrol ettiği için kilitleniyor. bu yüzden deneyin Kapatmaya Zorla Bu uygulamayı ve her şeyi kullanın, normal şekilde kullanmanıza yardımcı olur. ancak bu tür uygulamaları açarken her zaman kapanmaya zorlamanız gerekir.

3) Zorla Güncellemeler veya yasa dışı Crad veya Bans:

Bu yüzden modları kullanan insanları yakalarlarsa, orijinal yazılımı kullanmak için bazı ekranları yasaklar veya gösterirler / Bu yazılımlardan güncelleme olmasa bile güncellemeye zorla.

Çoğunlukla bu, modları yakaladıkları şeyleri yasaklamak gibi Çevrimiçi oyunlar için olur, bu nedenle bu uygulamalar internet ile çalışmazsa endişelenmeyin, daha sonra net engelleyici uygulamalar yardımıyla internet bağlantısı olmadan kullanmaya çalışın. Ayrıca bir kez gerçekten güncellemenin gelip gelmediğini kontrol edin. güncelleme geldiyse apkdelisi.net sitesinden indirmeyi tekrar deneyin. Mod güncellemesi gelirse!

Uygulamayı Yükleyemiyor musunuz?

Play Protect

Belki Play Protect ile olur (Korumaları/Güvenilmeyen imzası varsa, playstore bunları yüklemeye izin vermez). Bu nedenle, her zaman güvenilir Modları kullanın ve güvenilir bir siteden geliyorsa, bundan kaçınarak yükleyin. Play Protect’i devre dışı bırakmak veya playstore’da kapatmamak size kalmış! her zaman açmanızı öneririz.

play protect e1659013190960

İmza Uyuşmazlığı

Eski sürüm imzası, yeni veya değiştirilmiş sürümlerden farklıysa, bunları yükleyemezsiniz.
Bu yüzden her zaman güvenilir apkdelisi.net’ten modları kullanın. çünkü her iki sitenin imzası aynı olduğundan, önceki uygulama Kullanımlarını ve verilerini kaybetmeden her iki siteden de eski modları güvenle indirebilir ve yükleyebilir veya güncelleyebilirsiniz.

Örn: PicsArt modunu apkdelisi.net’ten yüklediyseniz ve güncellemeniz gerekiyorsa apkdelisi.net’ten indirin ve üzerine yükleyin, güncellenecektir.

Bozuk Apk dosyaları!

Apk dosyasında eksik olan herhangi bir dosya yüklenmezse. kurulursa kendi kendine çökecektir.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle