Drift Max PRO v2.4.82 MOD APK — PARA HİLELİ

Oyun içerisinde bulunan 5 farklı oyun modu ile muhteşem aracınızı alın ve drift yaparak bütün rakiplerinizi toza boğun. Oyunda en iyisi olmak için ve zorlu görevler ile para sıkıntısı yaşayan kullanıcılarımıza özel para hileli, sınırsız altın hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede yeterli oyun para biriminiz olmasa bile araba ve özelleştirme öğeleri satın alabilirsiniz şimdiden keyifli oyunlar dilerim.
Geliştirici
Tiramisu
Sürüm
2.4.82
Güncellendi
1 Şubat 2022
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
365.2 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

Drift Max Pro oyunu yepyeni drift oyunları arasında android oyun platformuna giriş yapıyor. Muhteşem bir şekilde hazırlanmış özel olarak araçların kontrolünü gerçekçi bir şekilde elimize alıyoruz. Modifiye’ye uygun olarak kendi zevkinize göre tasarlayabileceğiniz kaporta kaplamaları, cam renkleri ve etiketler gibi bir çok görsel geliştirmeler içerisinden yanı sıra süspansiyon ve tereklek gibi ayarlamları teknik ve yapısal dokunuşlar da bulunarak ayarlayabilrsiniz. Oyun içerisinde bulunan 5 farklı oyun modu ile muhteşem aracınızı alın ve drift yaparak bütün rakiplerinizi toza boğun. Oyunda en iyisi olmak için ve zorlu görevler ile para sıkıntısı yaşayan kullanıcılarımıza özel para hileli, sınırsız altın hileli bir şekilde sunuyorum bu sayede yeterli oyun para biriminiz olmasa bile araba ve özelleştirme öğeleri satın alabilirsiniz şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

EN ÜST DÜZEY VE GERÇEKÇİ YARIŞ SİMÜLASYONU
* Çarpıcı ve çok gerçekçi drift mekanikleri
* Yeni nesil grafikler
* Dünyanın en etkileyici lokasyonlarında ve pistlerinde nefes kesen turlar; Tokyo – Japonya, New York & Brooklyn – ABD, Kızıl Meydan & Moskova – Rusya
Gece ve gündüz yarışları
* Sürücü kamerası ile her arabayı kokpitten sürme şansı
* Asfalttaki en hızlı yarışçı siz olun! Arkadaşlarınız ve dünyanın her yerinden oyunculara karşı yarışıp kazanın gerçek bir efsane olun!
* Hayalinizdeki drift arabanızı tasarlayın

Video

Drift Max PRO v2.4.82 MOD BİLGİSİ

Sınırsız PARA Hileli

Sınırsız ALTIN Hileli

TÜM KİLİTLER AÇIK HİLELİ

Drift Max PRO v2.4.82 MOD APK — PARA HİLELİ Yenilikleri

3 YENİ SÜPER ARABA! Bu tork canavarlarına bayılacaksınız! Yeni etkinliğe özel bu üç harika arabayı, etkinliği oynayarak ve görevleri tamamlayarak elde edebilirsiniz. Gel ve onları kontrol et!
YENİ PATLAMALI MOTOR SESLERİNİ DUYMAK İÇİN MOTORUNUZU YÜKSELTİN! Tüm yeni araba seslerine öncekinden daha şaşırtıcı göz atın. Garajınızdan motor sesini kontrol edebilir ve devir alırken dinleyebilirsiniz!

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
2.4.75 354.2 MB 5.0 ve sonrası
2.4.61 396.3 MB 5.0 ve sonrası
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle