Kick The Buddy Remastered v1.4.0 MOD APK — PARA HİLELİ

rcade ve gün boyunca canınızı sıkan olaylardan dolayı stres atmak isteyen kullanıcılarımıza tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırız para hileli, sınırsız elmas hileli, tüm premium kilitler açık bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, istediğiniz silahı ve ekipmanları satın alabilirsiniz.
Geliştirici
Playgendary Limited
Güncellendi
2 Nisan, 2022
Boyut
92.5 MB
Sürüm
1.4.0
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Video

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
2.2.3 134.25 MB 5.0 ve sonrası -
1.11.0 100.8 MB 5.0 ve sonrası -
v1.2.1 81.2 MB 5.0 ve sonrası -

Açıklama

Kick The Buddy Remastered v1.4.0 MOD APK PARA HİLELİ, arcade ve gün boyunca canınızı sıkan olaylardan dolayı stres atmak isteyen kullanıcılarımıza tavsiye ettiğim yapımcılığını Playgendary Limited stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun popüler strest atma oyunlarından birisidir. Oyundaki temle amacınız karşınızda bulunan karakterin sizin hakkınızda kötü şeyler diyerek sinirleriniz bozan karaktere farklı silahlar ve yöntemler ile sesini kesip yüksel puanlara elde etmeye çalışmaktır. Kick The Buddy Remastered v1.4.0 MOD APK PARA HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırız para hileli, sınırsız elmas hileli, tüm premium kilitler açık bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, istediğiniz silahı ve ekipmanları satın alabilirsiniz. Farklı yöntemler ile karşıdakini susturma, silahlar, yırtıcı hayvanlar ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

 

Kick The Buddy Remastered v1.4.0 MOD APK — PARA HİLELİ MOD BİLGİSİ

Sınırsız PARA Hileli

Kick The Buddy Remastered v1.4.0 MOD APK — PARA HİLELİ Yenilikleri

- Fortune en cesurlardan yanadır! Artık benzersiz slotları her gün çalıştırarak kazanabilirsiniz! Ücretsiz bir şans için her gün geri gelin!
- Hem yeni oyuncular hem de bu güncellemeyi alanlar için değerli teklif! Maymun bombası ve fıstık için altın tuğla paketi! Evet! Eğlenebilmeniz için kendi cebimizi seçiyoruz!

Ekibimiz tüm yorumları okur ve her zaman oyunu daha iyi hale getirmeye çalışır. Yaptığımız işi seviyorsanız ve herhangi bir iyileştirme önermekten çekinmeyin lütfen bize biraz geri bildirim bırakın.