Kick The Buddy Remastered v1.2.1 MOD APK (PARA HİLELİ)

rcade ve gün boyunca canınızı sıkan olaylardan dolayı stres atmak isteyen kullanıcılarımıza tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırız para hileli, sınırsız elmas hileli, tüm premium kilitler açık bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, istediğiniz silahı ve ekipmanları satın alabilirsiniz.
Geliştirici
Playgendary Limited
Sürüm
v1.2.1
Güncellendi
11 Aralık 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
81.2 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
1.11.0 100.8 MB 5.0 ve sonrası
1.4.0 92.5 MB 5.0 ve sonrası

Açıklama

Kick The Buddy Remastered v1.2.1 MOD APK PARA HİLELİ, arcade ve gün boyunca canınızı sıkan olaylardan dolayı stres atmak isteyen kullanıcılarımıza tavsiye ettiğim yapımcılığını Playgendary Limited stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun popüler strest atma oyunlarından birisidir. Oyundaki temle amacınız karşınızda bulunan karakterin sizin hakkınızda kötü şeyler diyerek sinirleriniz bozan karaktere farklı silahlar ve yöntemler ile sesini kesip yüksel puanlara elde etmeye çalışmaktır. Kick The Buddy Remastered v1.2.1 MOD APK PARA HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırız para hileli, sınırsız elmas hileli, tüm premium kilitler açık bir şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, istediğiniz silahı ve ekipmanları satın alabilirsiniz. Farklı yöntemler ile karşıdakini susturma, silahlar, yırtıcı hayvanlar ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

 

Kick The Buddy Remastered v1.2.1 MOD APK (PARA HİLELİ) Yenilikleri

Oyun deneyiminizi daha da iyi hale getirmeye hazırız. Hatalar düzeltildi ve oyun performansı optimize edildi.

İndirme Linkleri

Kick The Buddy Remastered v1.2.1 MOD APK — 81.2 MB

"Kick The Buddy Remastered v1.2.1 MOD APK (PARA HİLELİ)" APK'sı nasıl kurulur?

1- İndirilen "Kick The Buddy Remastered v1.2.1 MOD APK (PARA HİLELİ)" APK dosyasını indirelim.

2- Dosya yöneticisinden veya bildirim çubuğundan "Kick The Buddy Remastered v1.2.1 MOD APK (PARA HİLELİ)" direkt olarak kurun.