Cafeland Restoran Oyunu v2.2.24 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ

İşletme oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla zevk alabilir, kafenizi istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.
Geliştirici
GAMEGOS
Sürüm
2.2.24
Güncellendi
4 Nisan 2022
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
97.8 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
2.4.1 168.2 MB 4.1 ve sonrası
2.3.34 149.23 MB 4.1 ve sonrası
2.3.22 145.33 MB 4.1 ve sonrası
2.3.18 144.41 MB 4.1 ve sonrası
2.2.93 112.5 MB 4.1 ve sonrası
2.2.92 111.1 MB 4.1 ve sonrası

Daha fazla sürüm görüntüle

Açıklama

Cafeland Restoran Oyunu v2.2.24 MOD APK PARA HİLELİ, işletme oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını GAMEGOS stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun popüler kafe işletme oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınınız yönetimini sağladığınız kafeyi işletmek, yemekler yapmak ve para kazanmaya çalışmaktır. Cafeland World Kitchen v2.2.24 MOD APK PARA HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli şekilde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla zevk alabilir, kafenizi istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Farklı çeşit yemekler, yüzlerce dekor malzemeleri, arkadaşınıza ait kafeler ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Cafeland ile hayatının yemek yolculuğuna çık! Mutfakta bir world chef ol ve yemeklerinle burayı herkesin gözde mekanı haline getir! Başarılı bir restaurant işinin temellerini bugün at! UFAK BİR BÜFEDEN DÜNYACA ÜNLÜ BİR CAFE’YE!

Hayallerindeki cafe’yi tasarla ve dekore et! Müşterilerini memnun etmek için çeşitli yemekler pişir – Cafeland’in yaratıcılarından, yeni ve eğlenceli bir cooking macerası!

Cafeland’de onlarca nefis yemek tarifi var! Tatlı, burger, cupcake, çorba, pizza ve fast food gibi birçok seçeneğin arasından istediğini pişir! Yüzlerce güzel ve yeni eşyayla restoranını süsle! Kendi cafe world işini kurmaya hazır mısın? Şimdi Cafeland’de restoranını aç çünkü burası tam sana göre, şef!

Cafeland Restoran Oyunu v2.2.24 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ MOD BİLGİSİ

Cafeland Restoran Oyunu v2.2.24 sınırsız para hileli

Cafeland Restoran Oyunu v2.2.24 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ Yenilikleri

Güncellediğin için teşekkürler!
- ÖZEL ETKİNLİK: Bir Peri Masalı: Prenses Eva ve Kurbağa Prens!
- Parti değişkenlerinin belli bir sayıda takılı kalması sorunu düzeltildi
- Görsel iyileştirmeler
- Çeşitli hata düzeltmeleri
- Performans iyileştirmeleri