Mobile Legends Bang Bang v1.6.86.7483 MOD MENÜ APK — RADAR HİLELİ / TÜM SKİNLER AÇIK

Gerçek insan rakiplere karşı yepyeni bir 5v5 MOBA heyecanına arkadaşlarınla birlikte ortak ol! Favori kahramanını seç ve arkadaşlarınla birlikte mükemmel takımını oluştur.
Geliştirici
Moonton
Sürüm
1.6.86.7483
Güncellendi
4 Haziran 2022
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
159.5 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
1.7.69.8401 173.5 MB 4.1 ve sonrası
1.7.8.7721 160.7 MB 4.1 ve sonrası
1.6.95.7592 162.9 MB 4.1 ve sonrası
1.6.52.7102 109.3 MB 4.1 ve sonrası
1.5.88.6441 216.6 MB 4.1 ve sonrası

Açıklama

Mobile Legends: Bang Bang v1.6.86.7483 MOD APK RADAR HİLELİ MOD MENÜ, RPG, strateji, LoL ve Dota 2 gibi oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını kendisini oyun modelli ile kanıtlamış MOBA stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun popüler gerçek zamanlı strateji oyunlarından biridir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız kahraman karakter ile birlikte 5v5 mücadele ile taktik ve yeteneklerinizi kullanarak düşman takım ile savaşmak ve kazanmaya çalışmaktır. Mobile Legends: Bang Bang v1.6.86.7483 MOD APK RADAR HİLELİ MOD MENÜ ile oyunda yaşanan parasal ve genel zorluklardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel radar hilesi (düşmanları minimap üzerinden görebilirsiniz), yüksek hasar hileli, sınırsız altın hileli ve anti ban şekilde sunuyorum bu sayede karşınıza çıkabilecek her düşmanı kolayca işin bitirebilir, oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Gerçek insan rakiplere karşı yepyeni bir 5v5 MOBA heyecanına arkadaşlarınla birlikte ortak ol! Favori kahramanını seç ve arkadaşlarınla birlikte mükemmel takımını oluştur. 10 saniyelik eşleşmeler ve 10 dakikalık savaşlarla takımını zirveye taşı. Bilgisayardaki MOBA ve aksiyon oyunlarındaki koridorlar, ormancılık, kule saldırıları, takım savaşları gibi tüm her şey parmaklarının ucunda! Mobil E-spor’da kendini burada geliştir!

Mobile Legends: Bang Bang, tam aradığın bir mobil MOBA oyunu. Takımını oluştur ve düşmanları savaş alanına gömerek nihai zafere ulaş!

En yeni mobil MOBA eğlencesi seni bekliyor!

Özellikler:

1. Klasik MOBA Haritaları & 5v5 Savaşlar
Gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı 5v5 savaşlar. Düşmanın kulesini yıkmak için 3 koridorda mücadeleni ver! 4 adet orman bölgesi, 18 adet savunma kulesi ve efsanevi 2 Vahşi Boss. Klasik MOBA haritalarının yenilenmiş hali burada!

2. Takım Çalışması ve Strateji
Hasarları savuştur, düşman üzerinde kontrol etkileri uygula ve takım arkadaşlarına HP bas! Tank, Savaşçı, Büyücü, Nişancı, Suikastçı ve Destek kahramanlarından birini seçerek takımını oluştur ve zafer için savaş. Her geçen gün oyuna eklenen onlarca kahraman ve yüzlercesi arasından favorini bul!

3. Adil Savaşlarla Takımını Zafere Taşı
Klasik MOBA’larda olduğu gibi herhangi bir ücret ödemeden oyna! Bu adil ve dengeli platformdaki yoğun rekabeti kazanmak için ihtiyacın olan tek şey beceri ve strateji! “Kazanmak için Öde” yerine “Kazanmak için Oyna”.

4. Basit Kontroller & Kolay Ustalaşma
Soldaki sanal bir joystick ve sağdaki beceri tuşları ile bir usta olmak için ihtiyacın olan tek şey 2 parmak! Oto kilitleme ve hedef belirleme ile bir mobilde oynayabileceğin en kolay MOBA deneyiminin keyfini çıkar! Basit kontroller ile savaşın heyecanını doruklarda yaşa!

5. 10 saniyelik Eşleşmeler, 10 Dakikalık Maçlar
Eşleşmeler sadece 10 saniye alır ve savaşlar 10 dakika sürer. Oyunlar uzadıkça savaşların şiddeti de artar. Kolayca minyon kesme ve hızlıca ekipman satın alma deneyimi sadece burada! Herhangi bir yerde, herhangi bir alanda ve herhangi bir zamanda destansı mobil MOBA deneyimi yalnızca bir cep telefonu uzağında!

6. Akıllı Çevrimdışı Yapay Zeka Yardımı
Çoğu MOBA’da internet kesilmesi, takım arkadaşlarınızı yarı yolda bırakmak anlamına gelir. Ancak Mobile Legends: Bang Bang’deki stabil ağ sayesinde bağlantın kopsa bile saniyeler içerisinde geri bağlanıp savaşa kaldığın yerden devam edebilirsin! Çevrimdışı kalındığı o süre boyunca 5v4 durumunun önüne geçmek için akıllı yapay zekamız takımına eşlik edecek!

Mobile Legends Bang Bang v1.6.86.7483 MOD MENÜ APK — RADAR HİLELİ / TÜM SKİNLER AÇIK MOD BİLGİSİ

ANTİ BAN (BAN YEME RİSKİNİ AZ DA OLSA ORTADAN KALDIRIR) (Hesabınızın herhangi bir ban yeme durumunda sorumluluk bize ait değildir.)

TÜM SKİNLERİ AÇMA HİLESİ (Oyundaki Tüm karakterlerin skinlerini kullanabilirsiniz.)

RADAR HİLESİ (Uzaktaki veya çalıda gizli olan düşmanları görebilirsiniz)

KAMERA AÇISI HİLESİ (Kamera açısını yükseltip yüksekten "kuşbakışı" bakarak düşmanları herkesten önce görebilirsiniz)

HİLE VİDEOSU

Mobile Legends Bang Bang v1.6.86.7483 MOD MENÜ APK — RADAR HİLELİ / TÜM SKİNLER AÇIK Yenilikleri

1. Yeni Kahraman: Kızıl Kuzgun - Julian, Ultisi olmamasına rağmen çeşitli beceri kombolarına sahip bir Savaşçı/Büyücü.
2. Yeni Etkinlikler: MLBB X Transformers iş birliği ve MSC serisi etkinlikler yakında geliyor.
3. Yeni Mod: Magic Chess'in yeni modu Büyü Çılgınlığı yakında mevcut olacak.