Mobile Legends: Bang Bang v1.5.88.6441 MOD APK — RADAR HİLELİ + MOD MENU

Gerçek insan rakiplere karşı yepyeni bir 5v5 MOBA heyecanına arkadaşlarınla birlikte ortak ol! Favori kahramanını seç ve arkadaşlarınla birlikte mükemmel takımını oluştur.
Geliştirici
Moonton
Sürüm
1.5.88.6441
Güncellendi
5 Temmuz 2021
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
216.6 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
1.7.69.8401 173.5 MB 4.1 ve sonrası
1.7.8.7721 160.7 MB 4.1 ve sonrası
1.6.95.7592 162.9 MB 4.1 ve sonrası
1.6.86.7483 159.5 MB 4.1 ve sonrası
1.6.52.7102 109.3 MB 4.1 ve sonrası

Açıklama

Mobile Legends: Bang Bang v1.5.88.6441 MOD APK RADAR HİLELİ MOD MENÜ, RPG, strateji, LoL ve Dota 2 gibi oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını kendisini oyun modelli ile kanıtlamış MOBA stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun popüler gerçek zamanlı strateji oyunlarından biridir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız kahraman karakter ile birlikte 5v5 mücadele ile taktik ve yeteneklerinizi kullanarak düşman takım ile savaşmak ve kazanmaya çalışmaktır. Mobile Legends: Bang Bang v1.5.88.6441 MOD APK RADAR HİLELİ MOD MENÜ ile oyunda yaşanan parasal ve genel zorluklardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel radar hilesi (düşmanları minimap üzerinden görebilirsiniz), yüksek hasar hileli, sınırsız altın hileli ve anti ban şekilde sunuyorum bu sayede karşınıza çıkabilecek her düşmanı kolayca işin bitirebilir, oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Gerçek insan rakiplere karşı yepyeni bir 5v5 MOBA heyecanına arkadaşlarınla birlikte ortak ol! Favori kahramanını seç ve arkadaşlarınla birlikte mükemmel takımını oluştur. 10 saniyelik eşleşmeler ve 10 dakikalık savaşlarla takımını zirveye taşı. Bilgisayardaki MOBA ve aksiyon oyunlarındaki koridorlar, ormancılık, kule saldırıları, takım savaşları gibi tüm her şey parmaklarının ucunda! Mobil E-spor’da kendini burada geliştir!

Mobile Legends: Bang Bang, tam aradığın bir mobil MOBA oyunu. Takımını oluştur ve düşmanları savaş alanına gömerek nihai zafere ulaş!

En yeni mobil MOBA eğlencesi seni bekliyor!

Özellikler:

1. Klasik MOBA Haritaları & 5v5 Savaşlar
Gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı 5v5 savaşlar. Düşmanın kulesini yıkmak için 3 koridorda mücadeleni ver! 4 adet orman bölgesi, 18 adet savunma kulesi ve efsanevi 2 Vahşi Boss. Klasik MOBA haritalarının yenilenmiş hali burada!

2. Takım Çalışması ve Strateji
Hasarları savuştur, düşman üzerinde kontrol etkileri uygula ve takım arkadaşlarına HP bas! Tank, Savaşçı, Büyücü, Nişancı, Suikastçı ve Destek kahramanlarından birini seçerek takımını oluştur ve zafer için savaş. Her geçen gün oyuna eklenen onlarca kahraman ve yüzlercesi arasından favorini bul!

3. Adil Savaşlarla Takımını Zafere Taşı
Klasik MOBA’larda olduğu gibi herhangi bir ücret ödemeden oyna! Bu adil ve dengeli platformdaki yoğun rekabeti kazanmak için ihtiyacın olan tek şey beceri ve strateji! “Kazanmak için Öde” yerine “Kazanmak için Oyna”.

4. Basit Kontroller & Kolay Ustalaşma
Soldaki sanal bir joystick ve sağdaki beceri tuşları ile bir usta olmak için ihtiyacın olan tek şey 2 parmak! Oto kilitleme ve hedef belirleme ile bir mobilde oynayabileceğin en kolay MOBA deneyiminin keyfini çıkar! Basit kontroller ile savaşın heyecanını doruklarda yaşa!

5. 10 saniyelik Eşleşmeler, 10 Dakikalık Maçlar
Eşleşmeler sadece 10 saniye alır ve savaşlar 10 dakika sürer. Oyunlar uzadıkça savaşların şiddeti de artar. Kolayca minyon kesme ve hızlıca ekipman satın alma deneyimi sadece burada! Herhangi bir yerde, herhangi bir alanda ve herhangi bir zamanda destansı mobil MOBA deneyimi yalnızca bir cep telefonu uzağında!

6. Akıllı Çevrimdışı Yapay Zeka Yardımı
Çoğu MOBA’da internet kesilmesi, takım arkadaşlarınızı yarı yolda bırakmak anlamına gelir. Ancak Mobile Legends: Bang Bang’deki stabil ağ sayesinde bağlantın kopsa bile saniyeler içerisinde geri bağlanıp savaşa kaldığın yerden devam edebilirsin! Çevrimdışı kalındığı o süre boyunca 5v4 durumunun önüne geçmek için akıllı yapay zekamız takımına eşlik edecek!

ÖNEMLİ NOT: Mobile Legends: Bang Bang’i indirmesi ve oynaması tamamen ücretsizdir, fakat bazı oyun eşyaları gerçek para ile satın alınabilir. Eğer bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, Google Play uygulama mağazasındaki ayarlar kısmından satın alımlar için şifre koruması ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, Hizmet Kullanım Şartlarımız ve Gizlilik Politikamız gereğince Mobile Legends: Bang Bang’i indirebilmek veya oynayabilmek için 12 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Mobile Legends: Bang Bang v1.5.88.6441 MOD APK — RADAR HİLELİ + MOD MENU Yenilikleri

  • 1. Yenilenen Kahramanlar:
  • Karina - Gölge Kılıcı.
  • Alpha - Nefret Kılıcı.
  • Minotaur - Minos'un Oğlu.
  • Sun - Maymun Kral.
  • Ekipman Sistemi Yükseltmeleri:
  • Orman ve Dolaşım ekipmanları, Orman ve Dolaşım Ayakkabıları olarak değiştirildi.
  • 3 yeni ekipman eşyası eklendi.
  • Önceden var olan 20'den fazla ekipman eşyası düzenlendi.