Poppy Playtime Chapter 2 v1.2 FULL APK — TAM SÜRÜM

Korku, kaçış ve macera oyunları sevenler için tavsiye ettiğim Poppy Playtime Chapter serisinin devamı olan bu oyun Play Store'da 89.99 TL ile satışa sunulan siz değerli kullanıcılarımıza özel tam sürüm full apk şeklinde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, ücretsiz bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz.
Geliştirici
MOB Games Studio
Sürüm
1.2
Güncellendi
5 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 5.0 ve sonrası
Boyut
1.1 GB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

Poppy Playtime Chapter 2 v1.2 FULL APK TAM SÜRÜM, korku, kaçış ve macera oyunları sevenler için tavsiye ettiğim Poppy Playtime Chapter serisinin devamı olan bu oyun Play Store’da 89.99 TL ile satışa sunulan yapımcılığını MOB Games Studio firmasının üstlendiği android oyun platformunun popüler korku oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız karakter ile tıpkı diğer oyundaki gibi oyuncak fabrikasından kaçmaya çalışmak ve arkanızdan kovalayan canavara yakalanmamaktır. Poppy Playtime Chapter 2 v1.2 FULL APK TAM SÜRÜM ile oyunda yaşanan genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel tam sürüm full apk şeklinde sunuyorum bu sayede oyundan daha fazla keyif alabilir, ücretsiz bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Yaratıktan ve fabrikadan kaçmaya çalışmak, bitmek bilmeyen yollar, gerilim müzikleri ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Poppy Playtime Chapter 2 v1.2 FULL APK — TAM SÜRÜM MOD BİLGİSİ

TAM SÜRÜM FULL APK

Poppy Playtime Chapter 2 v1.2 FULL APK — TAM SÜRÜM Yenilikleri

Çeşitli yenilikler ve geliştirmeler.

İndirme Linkleri

Poppy Playtime Chapter 2 v1.2 FULL APK İNDİR — 1.1 GB

"Poppy Playtime Chapter 2 v1.2 FULL APK — TAM SÜRÜM" APK'sı nasıl kurulur?

1- İndirilen "Poppy Playtime Chapter 2 v1.2 FULL APK — TAM SÜRÜM" APK dosyasını indirelim.

2- Dosya yöneticisinden veya bildirim çubuğundan "Poppy Playtime Chapter 2 v1.2 FULL APK — TAM SÜRÜM" direkt olarak kurun.

guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle