Airport City v8.28.8 MOD APK — PARA HİLELİ

Yönetme, uçak, işletme ve şehir kurma türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli şekilde sunuyorum bu sayede şehrinizi daha iyi kurabilir, geliştirmelerinizi kolayca halledebilirsiniz.
Geliştirici
Game Insight
Sürüm
8.28.8
Güncellendi
19 Mart 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
155.0 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Video

Sürümler

Sürüm Boyut Gereksinimler
8.27.27 155.7 MB 4.4 ve sonrası
v8.20.10 154.1 MB 4.4 ve sonrası

Açıklama

Airport City MOD APK PARA HİLELİ, yönetme, uçak, işletme ve şehir kurma türü oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını Game Insight firmasının üstlendiği android oyun platformunun popüler şehir kurma ve uçak oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız sahip olduğunuz toprak üzerine elinizde bulunan yapıları oluşturmak, geliştirmek ve kendinize ait bir havalimanı oluşturmaktır. Airport City v8.28.8 MOD APK ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli şekilde sunuyorum bu sayede şehrinizi daha iyi kurabilir, geliştirmelerinizi kolayca halledebilirsiniz. Havalimanında sizi bekleyen onlarca yolcu, kurmanız gereken yerleşik hayat ve daha bir çok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Airport City v8.28.8 MOD BİLGİSİ

NOT: Alışveriş bölümünden ne kadar harcama yaparsanız, yapın hiç bir şekilde paranız azalmamakta. 

Sınırsız PARA Hileli

ALIŞVERİŞ HİLELİ

Airport City v8.28.8 MOD APK — PARA HİLELİ Yenilikleri

Airport City'ye bahar geldi: ağaçlar yapraklarla yeşillendi ve sokaklarda ılık bir rüzgar esiyor. Yeni maceralara atılma zamanı! Şehrin etrafında şanslı yoncaları ve yaramaz cinleri bulun. Aşkın kanatlarında çatıların üzerinde uçun. Son olarak, parkta unutulmaz bir Paskalya pikniği yaptığınızdan emin olun. İlkbaharın tadını çıkarın!

DÜZELTMELER VE İYİLEŞTİRMELER:
* Çapraz platform! İlerlemeyi kaybetmeden farklı cihazlarda oynayın
* Hata düzeltmeleri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle