Modern Warplanes v1.17.4 MOD APK — SINIRSIZ ROKET HİLELİ

Askeri uçaklar ve jetlere ilgisi olanlar için tasarlanmış bir oyundur. Modern savaş uçakları ile gökyüzünde savaşlara katılabilirsiniz. Dünyanın her tarafından katılan oyunculara karşı kıyasıya bir savaşta yer alabilirsiniz. Türk pilotların da yer aldığı oyunda.
Geliştirici
GDCompany
Sürüm
1.17.4
Güncellendi
6 Mayıs 2021
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
149.1 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

Modern Warplanes oyunu ile savaş uçakları ve simülasyon oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını GDCompany stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun popüler savaç uçağı temalı oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız savaş uçağı ile bulunduğunuz harita içerisinde düşman uçaklara karşı savaşmak ve galip gelmektir. Modern Warplanes oyununda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel MOD APK ile sınırsız füze hileli, oyun içerisinde gerçek para ile satın alacağınız tüm uçakların kilidi açık, tasarımların, modern silahların kilidi açık, shop kısmında bulunan tüm ekipmanların hepsinin kilidi açık bir şekilde sunuyorum bu sayede oyun içerisinde bulunan uçakları satın alıp kilidi açabilir, modern silahları geliştirebilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim

Modern Warplanes v1.17.4 MOD APK — SINIRSIZ ROKET HİLELİ Yenilikleri

  • Yeni uçak YAK-141.
  • Oyunun başlangıcında büyük çapta yeniden tasarım.
  • Sabit hatalar, iyileştirilmiş performans ve sunucu bağlantısı kararlılığı.

İndirme Linkleri

Modern Warplanes v1.17.4 MOD APK İNDİR — 149.1 MB

"Modern Warplanes v1.17.4 MOD APK — SINIRSIZ ROKET HİLELİ" APK'sı nasıl kurulur?

1- İndirilen "Modern Warplanes v1.17.4 MOD APK — SINIRSIZ ROKET HİLELİ" APK dosyasını indirelim.

2- Dosya yöneticisinden veya bildirim çubuğundan "Modern Warplanes v1.17.4 MOD APK — SINIRSIZ ROKET HİLELİ" direkt olarak kurun.

guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle